SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie droga kuracja sterydowa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
a węgle i tłuszcze jak?jak priorytetem jest siła to nie powinieneś się skupiać na jak największej ilości białka tylko na dostarczeniu odpowiedniej ilości kalorii, najlepiej z węgli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4693
Cykl myśle ze tak do 200zł ale czy to wystarczy? nie chce sie pytac na forum o ceny bo to wbrew regulaminowi tylko tak na oko czy sie zamkne w tej kwocie( z załatwieniem nie bede miał problemu) Jak bym zaczą przygode z dopingiem to wtedy dieta była by dopięta na ostatni guzik, a niedobory byłyby uzupełniane suplami, teraz jestem na etapie redukcji za jakieś dwa trzy miesiące chce znowu przejsc na diete typowo na siłe i wtedy coś pomyśleć ze wspomaganiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
bij propa 8 tyg 100 mg e2d, ewentualnie metkę https://www.sfd.pl/METANABOL__info-t429641.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 233 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6606
tak na oko tak jak napisał Aras, tylko będziesz potrzebował jeszcze kilkudziesięciu złotych na odblok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nie mówiąc o setkach, jak nie tysiącach na suplementację po cyklu i michę paradoksalnie w całej tej zabawie saa to najmniejszy wydatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4693
metka to wiem ze nie droga jest, tylko ten odblok to w 200zł sie zmieszcze? Potem to wiem zeby kreatyne brać. Jeszcze zapomniałem wspomnieć że mam problem z lipo(miałem od małego nie od koksu), więc trzeba jeszcze dodatkowo jakiś odblok brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
poczytaj sobie temat, do którego link Ci wkleiłem, oraz psoty podwieszone, te 200 zł to masz na sam towar rozumiem?bo na profilaktykę i suplementację to osobny budżet?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4693
no może na wszystko max 300 400zł przeznaczyć moge, styknie? Bo jeśli nie to odłoże to na później kiedy uzbieram więcej kasy, czytałem ten link, który wysłałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Myślę, że lepiej jak sobie to odłożysz do jakiejś "sekretnej kieszonki" i uzbierasz trochę więcej. Bo na moje oko, to 400 pln na środki profilaktykę, a podejrzewam na uzupełnienie diety to niestety może nie wystarczyć. Co do środków to metanabol jest ok. Jeden z lepszych sterów. Mógłbyś jeszcze podać ile masz w pasie, bo coś podejrzewam, że może być nieco grubo, a wtedy meta nie najlepsze rozwiązanie. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4693
Chyba tak zrobie, dobrze ze jest to forum bo miałem kolegów co brali po 1000tab mety a o zadnych odblokach nie słyszeli nawet. w pasie mam 104cm w ogóle troche mnie zalało tłuszczem ostatnio, dlatego terez chce zrobić redukcje a potem ostro ruszyć do przodu.Więc jak jestem zalany tłuszczem to nie można mety?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciagle stosowanie malych dawek testo

Następny temat

PROP 1 cykl

WHEY premium