SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dopingowi!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 28153

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6682
sqizoul: a mozesz mi powiedziec dlaczego wogole cwiczysz?
Powiec mi czemu sie katujesz 4-5 razy w tygodniu do tego stopnia ze pot leci z ciebie jak z mokrego psa woda?
Ze trzymasz rygorystyczna diete? liczac zmudnie kazda kalorie?
Dlaczego podnosisz 2x tyle ile wazysz i to 8-10 razy w 3-5 seriach?
Powiec po co to robisz?

Jesli sobie odpowiesz na te pytanie to dodaj do swojej odpowiedzi +10kg a bedziesz wiedzial dlaczego MY stosujemy doping.

Konstytucja Rp art. 5 ust. 1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6164
no rozumiem, nie mam zamiaru zmieniac świata chodzi mi tylko o konkretne odpowiedzi, jeśli ktos uważa że doping jest dla niego ""narzędziem" realizowania celow" to jak najbardziej to akceptuje, mimo że moim najwiekszym narzedziem jest żelazna dyscyplina do tego aby zmieniać w sobie cokolwiek, ale skoro twierdzisz że jest on pomocny w realizowaniu zalozonych przez ciebie celow to nie mam nic do gadania i nie mogę byc obiektywny, bo nawet nie wiem jakie są te cele i nie interesuje mnie to, równie dobrze moge stwierdzic ze jestes strasznym realistą i dostosowujesz sie do tego co zastajesz czego konsekwencja jest zazywanie koxu, uznaje rowniez ze gdyby nie doping najprawdopodobniej siedzialbys w domu...,ale to swiadczy rowniez o duzo mniejszej motywacji i samozaparciu niz u osob ktore trenuja nie stosujac anaboli

jedynym większym odemnie idiotą moge być ja sam
http://www.hard-core.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
Znowu squizol masz racje. Jesteś moim IDOL'em
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6164
Rahshy dla mnie jest to sposob zarezerwowania sobie nadmiaru wolnego czasu bo gdybym mial manie typu chce byc wiekszy,silniejszy, mocniej zbudowany to pewnie tez bym się wspomagal, gdyby okazalo sie że mam predyspozycje np. na strongmana czy kulturyste i ktoś by chcial mnie wziasc pod swoje skrzydla to tez bym się wspomagal z wiadomych powodów, ale tak to ćwicze poprostu jak juz mowilem dla żelaznej dyscypliny i zajecia sobie czasu, a efekty ktore uzyskuje maja dla mnie znaczenie ale drugorzedne, traktuje to jak taka swoja mała filozofie, i nie wyliczam nigdy kalorii, drakonskiej diety tez nie trzymam, byle nie czuć niedosytu

jedynym większym odemnie idiotą moge być ja sam
http://www.hard-core.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18456 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205574
"...mimo że moim najwiekszym narzedziem jest żelazna dyscyplina do tego aby zmieniać w sobie cokolwiek.."
Kazdy ma swoje "narzedzia" i korzysta z nich w sposob indywidualny.Moze masz po prostu mniejsze "cele" i nie potrzebujesz "narzedzia" jakim jest doping.Zreszta nie interesuja mnie Twoje mniejsze cele kazdy powinien skupic sie na tym co sam robi a nie na tym co robia inni.

Pozdrawiam

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
sqizoul priorytetem jest np. 46 w lapie na rzezbie

albo 220 na klate

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
Aleks nie zgadzam się z Tobą. Większym celem jest osiągniecie czegoś na sucho, niż czegoś wiecej na dopingu. Ja i squizol mamy dosć samodyscypliny i wytrwałości żeby samemu coś osiągnąc. A wy nie i dlatego musicie stosowac doping.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
"ale tak to ćwicze poprostu jak juz mowilem dla żelaznej dyscypliny i zajecia sobie czasu"

wiekszosc tutaj nie cwiczy z checi zajecia sobie czasu, tylko z pasji.
Zrozum ze kogos najwiekszym marzeniem moze byc to aby wygladac jak koles z okladki flexa , a marzenia tzreba spelniac

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Właśnie GET BIG OR DIE TRYIN' - you'll never know if don't try!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
sqizoul sory że tyle razy przeinacząłem twoją ksywkę - trzeba mi bylo zwrócic uwagę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Toksyczni siłacze

Następny temat

CO sie ze mna dzieje?

WHEY premium