SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naprawy rowerów

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 124485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 526 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2180
Dawno to bylo? Ja na twoim miejscu bez rachunku tez bym jechal i sprobowa to jakos zalatwic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tydzien temu ,pojade na dniach dzieki za rade :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1
siema wam!!! mam amortyzatorek RST AEROSA TL i mam problem !!! ponbiewaz zepsul mi sie ten regulator!!! jeden jest do podrecania mocnosci gietkosci a drugii korek jest od ustawiania wysokosci skooku !!! i problem w tym ze ten korek urwal mi sie i nie mam teraz korka !!! mozna to gdzies kupic albo samemu naprawic ???????prosze was pomózcie mi bo naprawde nie wiem co zrobic !!! czekam na odpowiedz !! z gory dziekuje !!!

macias

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12
dziny hamulcowe niesą zrobione z gumy tylko z mieszanek ściernych które sa opatentowane i skład zastrzeżony patentami ,a gumke to se możma założyc na interes HEHEHE :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8
A propos wypychania opon sianem - uwaga na zakrętach!

Mam pytanie: chcę odkręcić kasetę. Wiem, że wytarczy mi do tego celu jedynie klucz który wkłada się tam do dziury w środek kasety (bo widzialem jak to koleś w serwisie odkręcał). Nie pamiętam jednak w którą stronę kręcić - normalnie czy w lewo?? Nie chcę się z tym siłować jeżeli nie będę miał pewności że faktycznie odkręcam a nie zakręcam. Pomóżcie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8
Sorry, że śmiecę: tam miało być "normalnie czy w prawo" ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 121 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 855
Jasne, że w lewo, jak będziesz kręcił w prawo, to przecież dokręcisz :) Zresztą jak kiedyś znowu będziesz miał wątpliwości, to po prostu sprawdź w którą stronę sie nakręca. W prawo nakręcasz, a w lewo przezutki sie obracają i dlatego sie używa tego klucza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14
Czy ktoś mógłby opisać mi w jaki sposób odkręcić przednią choinkę (ew. korbe)? Byłbym niezmiernie wdzięczny =)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
Odkręcasz śrubę (14 lub imbus 7) wkręcasz ściągacz i ściągasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14
Chce wykręcić cały suport. Korbę mam na kwadrat. Wiem, że aby ją wykręcić potrzebuje jakiegoś specjalnego klucza. Czy zamiast niego mogę użyć np. młotka? I czy te ramiona pedałów należy wybić czy jakoś wykręcić? Bo jak odkręcam tą 14-stkę to nie schodzą. No i co z tą stroną po której jest zębatka , bo jakoś mi się nie widzi walić po niej młotkiem...
I jak już zdejmę korbę to co dalej mam robić? Ten suport się jakoś wykręca czy po prostu wybija? Widzę, że po lewej stronie jest kontrownik. Proszę o pomoc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

:: TRIKI NA TRIALU ::

Następny temat

co sądzcie??

WHEY premium