SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nandrolon (deca) na redukcji?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 414
no i oczywiscie exe przy mojej budowie ciała i tendencjach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3799 Napisanych postów 18492 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205759
Tak ale we wstepnej redukcji wystarczy Ci tylko podklad z testosteronu

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 414
Ok, dzięki, przemyśle wszystko, macie rację, mnie po prostu kusi aby szybko urosnąć, ostatnie 3 lata trenowałem na sucho bez zbilansowanej diety (byłem w zakładzie karnym) leciałem mocno na masę bez żadnego pojęcia i znajomości własnych cech budowy i predyspozycji do rozwoju. Progres jaki zrobiłem to-łapka z 35 na 45 w pasie miałem wówczas 108 później zrobiłem redukcję i w pasie zrobiło się 98 ale w łapie również spadło do 43. Powiem że nie wygląda to tragicznie żyły są na wierzchu i nawet gęsty mięsień jak na takie odżywianie jakie bylo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 414
Mam też dość szerokie biodra nawet jak byłem suchy to w pasie miałem 90
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Powiem Ci ze zrobilbym ta redu do tych 90-92 skoro masz szerokie biodra i bedzie to zupelnie lepiej wygladalo i jak pozniej na masie wpadna jakies cm w pasie to moze uda sie zeby duzo nie wpadlo jak zaczniesz z nizszego bf a jak zaczniesz teraz masowac to na koniec masy zakladam ze znow bedzie ok 110cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 414
Ale w karabinie z 50 xd! Nie nie, oczywiście żartuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Hehe moim zdaniem lepiej miec 42 w lapie i 90 w pasie niz 45 w lapie i 110 w pasie bo to pierwsze bedzie zdecydowanie lepiej wygladac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 414
Czy mogę liczyc na wzrost siły na testo przy redukcji? Czy tylko obroni mnie przed spadkiem siły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3799 Napisanych postów 18492 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205759
Oczywiście że możesz liczyć na wzrost siły na pewno nie będzie tak duży jak w przypadku budowania masy ale powinien być zauważalny

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
laczku2021
Czy mogę liczyc na wzrost siły na testo przy redukcji? Czy tylko obroni mnie przed spadkiem siły?

Zwykle na redukcji sila spada, jednak zalezy to tez od rodzaju diety redukcyjnej, niemniej jednak po koniec na wiekszym wyczerpaniu spadki sily sa normalne, o budowaniu sily nie ma mowy.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spadek Libido w trakcie cyklu oraz na odbloku . <3

Następny temat

Redukcja Prop+Master+T3+Clen i Joha

forma lato