SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naklejki na Superanabolonie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1422 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10613
Mam takie pytanie czy ktoś z Was ma pod ręka ampułki z Superanabolonem i może sprawdzić jak przyklejone są naklejki,tzn wysokość jast taka sama,ale z tyłu zachodzą na siebie różnie,nie wygląda to żle,ale firma Spofa myśle ze ma takie maszyny że tak dziać się nie powinno.Nigdy nie słyszałem żeby ktoś podrabiał lub miał styczność z falsami superki,ale cóż postęp idzie do przodu.

radek

stary koń

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


4 dni temu kupilem , mnas ztu zdjecia mojej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1422 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10613
A czy możesz zrobić zdjęcia miejsc gdzie schodzą się naklejki z tyłu reszty ampułek tak jak widać na pierwszej ampułce,bo u mnie niektóre są takie jak twoje,a na niektórych jadna strona zachodzi wyżej.

radek

stary koń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
siemanko stary ja mialem taka sama superke i bierz bez obaw wyglada na dobra

zyc szybko umierac mlodo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
nie buj nic. u mnie niekture naklejki odchodzily od ampulki. i it ak byla orginalna. poznasz ją po zapachu , superka ma taki swuj fajny jakby owocow lesnych zapaszek na pewno poznasz dosyc intensywny. superki nie podrabiają.... a ile chcesz przyjąc strzalow? superka fajna rzecz

!14/88!

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8278
a czy jest superka z białymi kropkami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1422 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10613
W tej chwili Supeka jest produkowana tylko z czerwonymi kropkami,ale kiedyś była też z białymi i w troche innym opakowaniu z tym że to juz stary temat na dzień dzisiejszy.

radek

stary koń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
rado co ty gadasz! spofa na superce wys;ila taki patent ze na kazda pore roku kropka jest innego koloru. wiem ze na bank jest niebieska i czerwona ale chyba jeszcze zolta i biala. tak oznaczyli. jezeli masz z biala kropka to pewnie orginal ale nie jestem pewien co do zoltej.jutro moge ci zdjecie wklejic mam 2 z niebieskim kropkami a reszte cxzerwonych

!14/88!

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1422 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10613
Odpowiem Ci Uwe w poniedziałek bo nigdy tym się nie interesowałem a w piątek bede znów w Czechach to dowiem sie u żródeł,co jest z tymi kropkami,powiedz lepiej po ile chodzi superka u was za op.

radek

stary koń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
No i co z tymi kropkami jak to wkońcu jest ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Linki do DECA-DURABOLIN

Następny temat

winstrol jeszcze raz - wazne

WHEY premium