SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najpopularniejsze GAINERY- zestawienie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108


SooG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31505
Suuuper, dzieki, przyda sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 752 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5227
jaki dobre gainer byscie polecili o duzej zawartosci białka?
Zastanawialem sie nad trec mass xxl ale troche malo białka
i OLimp super whey gainer 4000

P.S COs Taniego a dobrego ;D

Cytat: słuchaj młody, bez soku w tym sporcie nic nie zrobisz.... nauczyć Cie bić w dupe ..czy sam sprobujesz w domu ? <<--- From Animal.pl



Moj Test: http://www.sfd.pl/Atak_na_Mase_Xp+KA_by_Chamillion-t336616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
SWG jest bardzo dobry. Ale jesli mało białka np. w XXL to może pomysl nad jakimś bulkiem ??

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 752 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5227
faftaq:
po ch...j dajesz mi ten link jak w tym topicku aktualnie jestesmy


Chong li: Własnie sam nie wiem dlatego poprosilek o rade. MOj pierwszy gainer bo wczesniej zadnego nie mialem dlatego trudze sie z wyborem. Chodzi mi o cos czym zastapie posiłek w szkole albo lukne po treningu.
POzdr

Cytat: słuchaj młody, bez soku w tym sporcie nic nie zrobisz.... nauczyć Cie bić w dupe ..czy sam sprobujesz w domu ? <<--- From Animal.pl



Moj Test: http://www.sfd.pl/Atak_na_Mase_Xp+KA_by_Chamillion-t336616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
bo założyłem, że jesteś na tyle bystry i samodzielny, że jak jeszcze raz przeczytasz, to coś sobie wybierzesz. gainer to tylko kalorie, z resztą wszystkie ważne informacje na temat gainerów są w tym topicu zamieszczone. co chcesz jeszcze wiedzieć na ich temat? mam zdecydować za Ciebie?

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2007-01-26 17:44:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jesli chodzi o gainer zastepujacy posilek to w/g mnie SWG 4000 z Olimpu lub Massive Muscle Gainer z MRM-u , poniewaz proporcje sa w nich najlepiej dobrane jak dla mnie, a czy tak tez bedzie dla Ciebie to zalezy chocby od typu budowy

ile potrzebujesz zastapoic tym gainerem w szkole bialka i ww?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 752 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5227
Bplg
-Śniadanie płatki owsiane 120g
-twaróg 100g
-lycha oliwy z oliwek (14g)
-150ml mleka

Sniadanie II szkola
(gainer) ok.20-25b 50-55ww 20-25t

Przetreningowy (niestety w szkole) POstaram sie to zmienic ale narazie niech bedzie tak!
Chelb zytni razowy
filet z indyka
warzywa

P.S na diete nie patrzcie poniewaz do zmiany idze ten posiłek przedtreningowy ale neisty w szkole nic innego nie jestem w stanie zjesć

Cytat: słuchaj młody, bez soku w tym sporcie nic nie zrobisz.... nauczyć Cie bić w dupe ..czy sam sprobujesz w domu ? <<--- From Animal.pl



Moj Test: http://www.sfd.pl/Atak_na_Mase_Xp+KA_by_Chamillion-t336616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
gainer 2 na porcje ok. 90 g + tluszcze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mass XXL + Nitrobol i ...?

Następny temat

kreatyna

WHEY premium