SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najnowsze koszulki SFD dostępne . Patrz str. 100

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 91775

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
beda bezrekawniki?? na lato bezrekawniki pojda jak swieze bulki, bez sensu wsyztskie t-shirty robic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
z tych do zwrotu mogę jedną przygarnąć i tak jestem tak mały, że S na mnie wisi Fajnie się prezentują koszuleczki poprzednia służy mi bez zarzutu

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959
Ile zwrócimy złych - tyle dostaniemy dobrych wiec zupełnie nie opłaca sie nam zostawiać ani jednej sztuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1735 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19825
..

Zmieniony przez - mnkk w dniu 2008-04-21 14:07:51

" Jeden miłości chce drugi ma puste serce ..
Jeden nic nie chce mieć,a drugi chce mieć więcej "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
koszulka powala!! już się widze w niej na siłowni!! jak macham sobie, a reszta gapiów myśli on to pewnie jakiś ekspert!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1735 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19825
A ja będę bujał się w niej po mieście

" Jeden miłości chce drugi ma puste serce ..
Jeden nic nie chce mieć,a drugi chce mieć więcej "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959
Pierwsze darmowe koszulki z nowej kolekcji sfd będą do odebrania juz na ten weekend w Płońsku i to za darmo !!!!!


Wiecej na temat tutaj : https://www.sfd.pl/DARMOWE_KOSZULKI_DO_ODEBRANIA_NA_MP_W_PŁOŃSKU!!!-t401623.html


Równiez na ten weekend koszulki powinny sie już pojawić w sprzedaży w oficjalnym sklepie sfd . https://sklep.sfd.pl



pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10187
Zmieniony przez - bananeiro w dniu 2008-04-23 14:40:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2716 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12436
siemka pytanko mam cy bedzie mozna zamowic 2 koszulki?? bo mnie nie ma na tygodniu i kumpel by wzia mi i sobie bo mi zalezy

<<< SHOTTAS Team >>>
http://www.cwaniak.rembertow.net/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959
Jutro dodam koszulki do sklepu . Musze je jeszcze pomieżyć zeby nie było żadnych nieporozumień
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Pawla-H - pomysł..

Następny temat

Prośba o zmianę nazwy

WHEY premium