SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadchodze,oj śmiejcie sie:)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak,tak wszyscy Ciebie bluzgają ja Ciebie też zbzluzgam niestety.
Klamiesz nas kolego nie wierzymy w to!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ze gosc sie nabija to widac golym okiem (niektorzy nawet sie dali zlapac).
Ale zauwazyl ktos ze kolo ze zdjecia no. 1 ma GINEKOMASTIE Nikt?
To luknijcie once again :_)???
Nie slyszalem zeby po suplementach mozna sie jej bylo nabawic, za to sporo koxxu trza by spozyc...




******HyperSpeed*******
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 980 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40994
faktycznie, lekkie gyno jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2747
Tez zauwazylem to lekkie gyno

Zycie jest sztuka ...

Zycie jest sztuka ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206608


Hm pozwoliłem sobie trochę rozjaśnić dla większej widoczności szczegółów.
Gostek wygląda na starszego ode mnie.





Mój cień wygląda lepiej ode mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206608


A teraz luknijcie na to - po rozjaśnieniu wygląda jak skanowane - są takie kwadraciki jak po skanowaniu ze zdjęcia w gazecie. Chociaż mogę się mylić
bo nie jestem ekspertem od fotografii.

Gdyby te zdjęcia okazały się prawdziwe to ja swoje dam za 10 lat bo jak na razie po 5 latach na fakerni nawet 1/3 tego nie mam co ten lojtek na zdjęciu.





Mój cień wygląda lepiej ode mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1325 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15495
Jestem pewien i dam sobie ręke, noge i****a uciąć, że to zdjęcie to jedna wielka pod***a. W mojej siłce trenuje wiele osób z duzo większym stażem i nie wyglądają w połowie tak jak koles ze zdjęcia , pewien "kulturysta-zawodowiec" który tam trenuje (na MP w Białymstoku 2002 - 6 miejsce) nie ma takiej łapy i wogóle chyba jest troche "mniejszy" (według mnie i tak wygląda za***iscie) a trenuje na pewno z 10 lat. Poza tym ten frajer pisze ze jego starzy są drobnej postury , więc ja pytam czy mozliwe jest "roz***anie" sie w 3 lata do takiego stopnie bez stosowania SSA (bo jakos nie wierze ze po 3 puszkach kreatyny i glutaminie są takie efekty)
Pozdro dla tych którzy nie dali się wyh**ać


"Miłość jest jak rozmowa telefoniczna, najpierw długo na nią czekasz potem okazuje sie że to pomyłka"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niop i to znowu ja,smieszni jestescie mowiac ze koles na tym zdjeciu zawodowiec,nie rozumie dlaczego jest wam tak trudno w to uwierzyc,i niech mi nikt glupot nie gada ze reka na tym drugim zdjeciu to lapka jakoegos kolesia,to ta sama co na 1 zdjechu,z reszta to wy sie jako znacie,to wam powiem,wale was tylko to powiem,a pozatym koncze jush z tym forum,bo tu pelno tepych i napompowanych bezmozgow siedzi,pozdroowka dla Keśka,bede mial czas to wstawie tutaj jakies zdjecho azeby was poskrecalo,wtedy zobaczymy kto sie usmieje,ale wtedy to nie wiem jak bedzie mozna was nazwac,wstawie zdecie które,wam uswiadomi ma prawdomonosc,a wiec dawajcie,wszyscy niedowiarkowie,powiedzcie ,co mam ubrac,albo jakis znak sczególny,a ja to zrobie i wszystkich spale,dawajcie czekam!!!!!!!!!!!

Liczy się jakość nie ilość ,jeśli ktoś o tym zapomina nie ma szans...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Załóż na głowę czerwone koronkowe stringi, hehe

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
przfarbuj włosy na blond i trzymaj w ręku karteczke z napisem jestem d****em.


Usus est optimus magister
-Brasillian Jiu-Jitsu...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dresonator nowe jpg do oceny

Następny temat

Pora na mnie

WHEY premium