SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOX Pump Xtreme

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
toć mozna na saszetki wziąść albo dostać w gratisie

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9666
Piłem ...
To ten sam co stary nox dziala tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
Czarny fakt

Tesciu200 milo slyszec

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2010-04-20 17:20:57

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 223

Trening czyni mistrza,ale chemia czyni cuda!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12614
patrz na daty koles..

La vida es juego sin precio..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42
Witam. Z przykrością muszę wyrazić niepochlebną opinię na temat tego specyfiku. Na szczęście kupiłem tylko próbkę, ponieważ całego opakowania bym nie zdzierżył. Wszelkie zalety „NOX PUMP EXTREME” firmy ULTRALIFE przyćmiewa ohydny smak. Nie wiem czy ktoś kiedyś jechał windą w której było czuć pozostałości jakiegoś menela, ale właśnie posmak był bardzo zbliżony do tego efektu, z tym, że był bardziej intensywny i skoncentrowany. Porównać można go do tego: jakiś człowiek który stoczył się na dno alkoholizmu wypił wino wieloowocowe po czym zaliczył zgon, puścił soki, które zebrano i umieszczono w tym suplemencie. Jedynie zapach był nieco wieloowocowy. Po każdym łyku musiałem stłamsić odruch wymiotny. Który towarzyszył mi później przez cały trening. Spowodowało to że nie zauważyłem żeby wzrosła wydajność czy siła moich mięśni. Po zakończonym treningu dalej utrzymywał się ten obrzydliwy posmak. Dopiero po posiłku zniknął. Także niestety, w mojej ocenie nie nadaje się do regularnego spożywania. Całkowicie niszczy motywację – bardziej się ma ochotę udać do toalety niż na siłownie. Wcześniej stosowałem S.A.W. White Flood oraz próbki Napalm, i Nox Pump Dorian’a Yates’a , po każdym z nich czułem motywację, wytrzymałość, pompę i charakterystyczne mrowienie twarzy, w mniejszym lub większym stopniu. Po ultralife nic, także tutaj też nie polecam. Być może nie odczułem tego przez wyżej wspomniany smak i nudności. Być może jeżeli ktoś nie zwraca uwagi na smak to może coś poczuje, jednak zdecydowanie polecam najpierw zastosować próbkę, aby nie wyrzucić pieniędzy w błoto. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3841
Przyznaje racje koledze- zero działania jak dla mnie , nie da się tego wypić nawet z zatkanym nosem, odbiera siły na treningu dobrze że rur nie przeżarło bo reszte wylałem, Dorian o niebo lepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
Archeolodzy za dychę. Od opinii jest odpowiedni dział...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3841
nie dziw się, po tym czyms jedyna motywacja jest do tego żeby pomóc w zaprzestaniu produkowania tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak ktoś jest francuskim pieskiem i mu nie smakuje to niech nie kupuje. Dorian smakowo lepszy (jak oranżada... można sobie wsypać do gęby ) ale ten nox pump extrem nie jest taki zły... a najważniejsze, że działa.

Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2012-04-19 12:30:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XpandX

Następny temat

VENOM dawka

WHEY premium