SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWY SPAM ....all day long.....

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
Rm: Sie masz, przepraszam cię, co się stało?
Pika: us niema neta i muk ma30 sogów, warezz przeniesie sie na stałe do activlabu, a dex zwariował, fajter niema ochoty formy robić i niema świezaków i sogów, ciężko... poszedłem czytac ksiązke.odpalam neta i dostaje info ze spam skasowali... ale to nie byl Michał. tylko angel. spam który prowadziliśmy... skasowali w hooy bo sie porzadku zachciało... wiedzieli, że jesteśmy jedyni w tym dziale, a mimo to skasowali nam ten zaj**any spam co go us załozył... Rm, niema k***a naszego spamu...
Rm: Co w firmie na to?
Pika: warezz jako najstarszy wypisuje raporty, o konieczności załozenia nowego spamu przez niego albo muka bo swieta idą...
Pika uderza dłonią w stół.
Pika: Rm! W każdym normalnym dziale zaden mod nie robi takiej maniany!
Rm: Cicho bądź... Co chcesz zrobić?
Pika: Ja jestem wyłączony, jeszcze mi bana wp******a i komu ja wiedze o dupach bede przekazywał?

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
Teraz parę słów z mojej strony:
Co źle wam było, że coś sie dzieje w waszym dziale? My tu z Pikiem i Wezerem trzymamy poziom forum w razie jaki problemów informuję Michała a wiesz dlaczego? Po to aby taka niekompetentna i nie obyta z forum osoba nie wpadał pewnego wieczoru i nie zrobiła "porządku" bo uznała że tak nie może być. Co k***a nie może być ile razy zaznaczałem i piałem raporty, że jest d****ny temat o małym penisie i nikt nie reagował pewnie do tej pory jeszcze jest i jakoś nie umiesz go usunąć. NIE NIE NIE.
A tu Cię boli, że burdel pokaż mi gdzie ten burdel. Nie potrafisz wytrzymać aż spam dobije do tych 300 stron i go wtedy usunąć? Nie nie nie potrafisz. Najlepiej wrzuć jeszcze parę banów to bedziesz full members of modern. Albo dostaniesz moda roku.

Napisał to starszy stopniem Roman D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pika, scenariusz zaj**isty haha


Zmieniony przez - muking w dniu 2013-11-11 21:59:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
scenariusze pisze życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogarniamy kolejny spam?
Bo w tym nei da się pisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tU JEST LIPAA : D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rm, wiesz co robić z tym użytkownikiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
od tego mam Was
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
My nie możemy banować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Opuszcze Was w takim razie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DR Zielonka i jego mega kefir :)

Następny temat

Kibicujemy Robertowi na EVL’s Prague Pro

forma lato