SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOKIAN_86 / dziennik / ACT by Mawashi + J/NJ

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie powinieneś zwiększać liczby powtórzeń ćwiczeń. Obowody służą zwiększaniu intensywności.
Możesz stosować najwyżej progresję ciężaru. Ale na pewno nie powtórzeń :>

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 275 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5029
13.06.2011
Venc~ dzieki! Zastosuje sie. Nie bede zwiekszal liczby powtorzen
Poza tym - dzis pierwszy raz dwa obwody!

DIETA
Jak wstalem o 6 tak o 18 bylem w domu. Dzis dlugi okres NJ - ponad 20 godzin, lekka przesada, choc w pedzie nawet nie czulem glodu.

Ciezko dzis bedie wpakowac w siebie tyle kalorii, bo czasu malo :)

Zeby bylo ciekawie, dobry znajomy jak sie dowiedzial, ze cos cwicze wyskoczyl z bialkiem WPC i mam troche gratis po starej znajomosci :) Starczy na jakies 2 tygodnie, jesli dziennie bedezajadac po 30g.
Mysle pic przed treningiem i w trakcie. Tak zrobilem dzis.

stad poki co:
1. 30g WPC
TRENING
2. 200g morszczuka, 200g ziemniakow, kiszona kapusta
ciag dalszy nastapi...

TRENING (6)
Dzis dwa obwody
- spinanie mięśni brzucha w leżeniu płasko /15 /15
- wspiecia na palce w staniu /15 /15
- przysiady /20 /20
- podciaganie na drazku, nachwyt /8 /7 (to moja najslabsza strona)
- pompki /15 /15 (koncowka ciezkooo)
- podciaganie sztangielek wzdluz tulowia /15 /15
- uginanie ramion /15 /15
- pompki w podporze tylem /15 /15
- uginanie nadgarstkow /15 /15

Wrazenia:
czuc rece i ramiona
nogi, plecy, brzuch, klatka - nie czuje zmeczenia tych partii ciala. Z jednej strony nie chce przesadzac, bo sa jakies pozytywne prozdrowotne efekty treningu, co jest glownym celem i bardzo mnie cieszy. Z drugiej strony mam ochote troche przycisnac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 275 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5029
Pier.... ide spać, ledwie żyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
W domu ciężko z klatą(brak jednak ławeczki), całymi plecami( brak Mc) i nogami(przysiad z obciążeniem). Ale ja pamiętam że miałem bardzo pozytywne odczucia po treningu Mawashiego :>
Nawet obwody poszły w górę :d

Pozdrawiam.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 275 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5029
Ja tam odczucia tez mam bardzo pozytywne :):D Tak mi sie zdaje, ze znalazlby sie jakis gorszy lub lepszy substytut niektorych cwiczen. Moze ja ze zbyt duzym dystansem podchodze do zwiekszania obciazen w niektorych cwiczeniach i to dlatego.

14.06.2011

DIETA
Ilosciowo OK, jakosciowo troche gorzej, ale idzie

TRENING
Dzien bez treningu. Czuje rece i obrecz barkowa :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 275 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5029
Dzis mam chwile. Nadrobie zaleglosci w wypiskach.

15.16.2011

DIETA
Szczegolwych notek nie robie, tragedii nie bylo, nie ma o czym pisac :)

TRENING
Planowo mal byc, ale 16.05 egzamin + nieprzespana noc + caly dzien poza domem i przełożyłem na czwartek.


16.06.2011

DIETA
Nie rewelacyjnie, byl browarek i jakies smieciowate jedzenie, ale we w miare rozsadnych ilosciach.

TRENING (7)

- spinanie mięśni brzucha w leżeniu płasko /15 /15
- wspiecia na palce w staniu /15 /15
- przysiady /20 /20
- podciaganie na drazku, nachwyt /8 /7 (ledwieee, ale wole zrobic mniej, a dobrze)
- pompki /15 /15 (koncowka ciezko, ale lepiej niz ostatnio)
- podciaganie sztangielek wzdluz tulowia /15 /15
- uginanie ramion /15 /15
- pompki w podporze tylem /15 /15
- uginanie nadgarstkow /15 /15

Pozytywnie! Przyłożyłem sie bardziej, to i nogi czuje. Ogolnie musze pilnowac zakresu ruchu w cwiczeniach, czasem jak sie zapomne, to troche oszukam.

17.06.2011

DIETA
Grill, male planowane odstepstwa + 3 kielony, ale wszystko z glowa.

TRENING
Ze wzgledu na male zmiany w tym tygodniu - dzien bez treningu.
Zgodie z planem poniedzialek, czwartek, sobota. OD nastepnego tygodnia po staremu.

18.06.2011
wieczorem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
A już myślałem że zrezygnowałeś :P

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 275 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5029
A już myślałem że zrezygnowałeś :P
Na szczescie nie mialem takich grzesznych mysli :D Ale czasu to mi troche ostatnio brakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 275 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5029
cd.
18.06.2011

TRENING
Czuje specyficzny bol w nodze, a to niezbyt dobry objaw. Trening przekladam na niedziele.

19.06.2011

TRENING (8)
Dzis przełożony trening. Po średnio dobrze przespanej nocy i kilku cwiczeniom wszystko wrocilo do normy, ale uwazam, zeby nie przesadzic.

- dłuższa rozgrzewka (3... prawie 4 obwody)
- trening poszedl niezle:

- spinanie mięśni brzucha w leżeniu płasko /15 /15
- wspiecia na palce w staniu /15 /15
- przysiady /20 /20
(czuje poprawe, jesli chodzi o kolano; jest stabilniej, moge zejsc nizej; nie staram sie na sile trzymac kolan za linia stop, bo wydaje mi sie to nienaturalne)

- podciaganie na drazku, nachwyt /8 /7 (jest lepiej; nie bez wysilku, ale latwiej zrobic te 7 powtorzen; ogolnie podciagam sie tez wyżej niż wcześniej)

- pompki /15 /15 (koncowka ciezko, ale lepiej niz ostatnio)
- podciaganie sztangielek wzdluz tulowia /15 /15
- uginanie ramion /15 /15
- pompki w podporze tylem /15 /15
- uginanie nadgarstkow /15 /15

Z treningu jestem zadowolony. Dluzsza rozgrzewka dobrze mi zrobila. Nie wszystko poszlo zgodnie z planem. Porozciagalem sie i poszedlem cos zjesc. Nie wiem jakim cudem, ale wyciagajac jedzenie z lodowki, nie moglem sie powstrzymac i kichnalem.
Normalnie stanalbym na palcach, troche sie odchylil i nic by sie nie stalo, ale tu rece zajete i jeszcze bylem lekko skrecony.
Poszlo w noge tak, ze az w stopie poczulem :/

Na tyle na ile to mozliwe doprowadzilem sie do porzadku. Dzis przeprosty i troche cwiczen na miesnie brzucha i grzbiet w leżeniu przodem. Jutro tez spróbuje cos z McKenziego. Jestem dobrej mysli :)

Najwyzej treningi przesuna sie w czasie i juz...

Koncze na dzis, nie siedze, bo to nic dobrego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 275 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5029
20.06.2011

Dzień zacząłem ze wschodem słońca. Nie żebym nie lubił spać, ale co ja moge :)
DIETA
Nie chcę łykać kapsów na pusty żołądek, więc na kilka dni zmieniam nieco diete na odmiane w stylu skipped meal.

TRENING
Na kilka dni dam sobie spokój z 'podstawowym' zestawem cwiczen. Nie ma co kusic losu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poproszę fbw do oceny

Następny temat

Hardkorowy trening-pytanie dot.łączenia partii

WHEY premium