SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NBA - ciekawostki

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 29319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
looz


Pozdrawiam.
Tomek
...../--------\
./-/...../....... \---\
/____________\


Moderator działów: Aktualności, Sporty ogólnorozwojowe, Nasze hobby & Strongman i trójbój siłowy

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"



Zmieniony przez - finderx w dniu 2002-07-11 11:13:58

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zadziwiasz mnie coraz bardziej find



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali niepotrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie i tak najlepsza bedzie druzyna NYK z lat 70-73,a szczegolnie wlasnie z 73, gdy tez byli mistrzami. Kurcze jaki mieli wtedy sklad, pieciu graczy z piedziesiatki najwybitniejszych zawodnikow w historii nba.
Reed, Lucas, Monroe, Frazier, DeBusheere. Przy nich chowala sie trojka z Houston - Olajuwon, Drexler, Barkley. Fakt, ze udalo im sie pogodzic takich strzelcow jak Monroe i Frazier o czyms swiadczy. Kazdy z nich moglby byc spokojnie krolem strzelcow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Hans


Pozdrawiam.
Tomek
...../--------\
./-/...../....... \---\
/____________\


Moderator działów: Aktualności, Sporty ogólnorozwojowe, Nasze hobby & Strongman i trójbój siłowy

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Może ktoś po uaktualnia niektóre dane, przez dwa lata się zmieniło, a w sumie wrto tez inne rzeczy pododawac jeśli ktoś posiada taka widzę. Miło się czyta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 996
Chyba zabrakło tracy'ego mcgrady'ego.On zdobył 62 punkty w marcu w meczu z wizards

na dwoje babka wróżyła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
a teraz wdarl sie kobe bryant na 2 miejsce, 81pkt w meczu lakers-raptors 22.01.2006
ps. akurat w moje urodzinki
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1227
hehe, widze, ze ktos wykopal temacik w ktorym sa moje stare posty sprzed wiekow --> raymondo - kiedys mialem tu konto dawno dawno temu i to moje wypocinki. Ale widze ze ktos sie pozniej zalogowal pod tym samym nickiem chyba, jak moje konto poszlo sie w niepamiec po dlugim okresie nieaktywnosci.

Kazaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1227
A jednak nikt sie nie logowal, ehehe, nawet mam profil klubowy :D-:D-https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/14.gif[/img] lol nad lole. Tym sposobem mam juz 3 konta na sfd :D:D: Ale do tego niestety nie pamietam danych. Zreszta do kazaja tez juz nie chyba Az sie lezka w oku zakrecila lol nad lole. Tym sposobem mam juz 3 konta na sfd :D:D: Ale do tego niestety nie pamietam danych. Zreszta do kazaja tez juz nie chyba Az sie lezka w oku zakrecila lol nad lole. Tym sposobem mam juz 3 konta na sfd :D:D: Ale do tego niestety nie pamietam danych. Zreszta do kazaja tez juz nie chyba Az sie lezka w oku zakrecila [img]../../buziaki/14.gif" alt="" /> I ta waga - 83. Hehe kiedy ja do niej wroce?

Kazaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2364
Witam ,sorki za zmiane tematu , ale którego jest ALL STAR GAME ? i gdzie to moge obejrzec oprocz Canal + bo tego akurat ni mam :P heh pozdro

I Need My Anger to be healthy !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sylwetka Marion Jones

Następny temat

zasady w siatkówce

WHEY premium