SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mutant Mass i jego miarka ...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 193
Witam !!

Zakupiłem Mutanta i w jego środku znalazłem miarke czy wie ktoś ile 1 miarka (płaska) ma gram ? Nie mam takiej wagi żeby to zwarzyć a nigdzie nie pisze ...

Z góry dziękuje ... !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Popularne gainery, czyli odżywki węglowodanowo-białkowe są to suplementy diety specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Ich zadaniem jest dostarczenie odpowiedniej ilości białka i węglowodanów w sytuacji wystąpienia ich braku w diecie. Gainery warto stosować właśnie wtedy, gdy nie mamy czasu, możliwości, ochoty na przygotowanie, czy zjedzenie posiłku. Również w okresie bezpośrednio po treningu, gdy nasz układ trawienny nie jest jeszcze gotowy na trawienie stałego posiłku, warto wypić odżywkę w formie płynnej. Jedną z nich jest PVL Mutant Mass.

PVL Mutant Mass zawiera:

- 20% białka,
- 70% węglowodanów,
- 5,4% tłuszczów,
- 410 kcal.

Producent sugeruje, aby spożywać mega dawkę 260 g dziennie. Daje to łącznie 1700 kcal. Ilości takiej zdecydowanie bym nie polecał. Sporo przetworzonych węglowodanów może odbić się negatywnie na naszej sylwetce, spowodować przyrost tkanki tłuszczowej i problemy trawienne. Można wypić około 100 g bezpośrednio po treningu siłowym. Z kolei w ciągu reszty dnia raczej skupić się na dostarczeniu kcal ze stałych posiłków.

Jeżeli nie mamy środków na Mutant Mass, możemy zakupić ekonomiczny Berserk Labs Devil Mass:

https://sklep.sfd.pl/Berserk_Labs_Devil_Mass-opis34159.html

Niestety bez wagi kuchennej nie jesteś w stanie kontrolować efektów kształtowania sylwetki. Jest to podstawa. Zamiast wydawać pieniądze na gainery, sugeruję wydać 20-30 zł na zakup najważniejszego urządzenia w Twoim domu. Wtedy nie będziesz miał żadnych problemów z określeniem, ile co waży.

4 miarki dają 1 porcję czyli 260 g. Na 1 miarkę przypada więc 65 g.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5116
4 miarki dają 1 porcję czyli 260g. na 1 miarkę przypada więc 65g.
z tym, że 260g. w 1 porcji to trochę dużo:) ale możesz smiało stosować 2 miarki czyli 130g. do 20-30minut po treningu, oraz wg potrzeb i braków w diecie w ciągu dnia. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 193
Dzięki wielkie !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 506
Dobre przyrosty po mustancie?

Bath/Bristol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 193
po pierwszym przyszło mi 4kg (brałem po 2 miarki 2 razy dziennie w dni treningowe i 1 raz dziennie w nietreningowe)teraz jade drugą paczke ... jedynie co mi sie nie podoba to mój brzuszek ale to jest urok gainerów ...

Zmieniony przez - XeNeX w dniu 2007-10-21 20:11:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 404
a jak tam z sila cos poszlo do przodu

piotrek nie ma

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak i co brac na mase?

Następny temat

kreatynka

WHEY premium