SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muay Thai w Stąporkowie okolice Końskich

temat działu:

Informator ŚWIĘTOKRZYSKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4182

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 186
Witam
Ostatnio pytałem się trenera muay thai w Kielcach o tym czy jest jakaś filia w Stąporkowie tego klubu.
Niestety odpowiedzią jest "NIE" dokładniej tak napisał "Na twje pytanie niestety musze odpowiedzieć z przykrością z że w
najbliższym czasie w stąporkowie nie powstanie sekcja naszego klubu.
Jednakże jeżeli zebrała by sie odpowiednia liczba osób mówie o grupie
min 16osób byli byśmy w stanie coś na ten temat zaradzić."

Z tego co wywnioskowałem byłaby taka możliwość.
No i teraz jest do was prośba wszyscy którzy byli by chętni na takie treningi piszcie tutaj to taka mała rekrutacja. Piszcie i się zgłaszajcie jeżeli będzie to min 16 osób to może da rade wszyscy chętni piszcie.Ja ma już 6 chętnych wiec niedużo brakuje.
PS
Sorry za błędy. Jeżeli będę miał jakieś informacje odrazu tu zamieszcze.
Wszyscy chętni piszcie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2580
Trenuję w klubie Andrzeja M. Od ponad roku dojeżdżam do Kielc, jednak ostatnimi czasy wynikł u mnie pewien problem, dlatego pewnie jeszcze z miesiąc nie zagoszczę na macie. Anyway temat Stąporkowa był już poruszany od bardzo dawna i uważam, że o tyle nie Stąporków, a Końskie powinny być celem na kolejną filię naszego klubu. Wciąż mamy tutaj do dyspozycji tylko tradycyjne style- kyokushin, taekwondo. Uważam, że bylibyśmy w stanie mieć na treningach minimalnie 50 osób, gdyby sekcja wypaliła w Koniach. Ja sam z kolegą, który dojeżdża ze mną do Kielc bylibyśmy w stanie zorganizować te 16 osób. Wiadomo, że na początku pewnie zebrałoby się 100 zajawkowiczów, ale tak samo jak ma to miejsce na Warszawskiej w Ck, tak i tu pewnie grupa by się przerzedziła. Jednak osobiście jestem w stanie postawić, że przynajmniej 50 osób z Końskich i okolic będzie w stanie trenować na stałe.

W niedzielę zapytam trenera o wskazówki, po pracy sam mógłbym pomóc przy rozglądaniu się za salą etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 186
Dzieki Wielkie na ciebie liczylem ze wezmiesz udzial w tym temacie wedlug mnie lepiej by bylo w Końskich. Nadal czekam na odpowiedz od trenera czy w Końskich by można a jezeli chodzi o sale to jedyne co mi przychodzi do glowy to u nas w Szkole W Stadnickiej Woli lub w dwojce. :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2580
Jest niewykorzystany potencjał sali aerobiku w Body Zone, ale podejrzewam, że koszta byłyby większe, niż sale w szkołach. Nie będę jednak gdybać, bo się na tym nie znam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 186
Zmieniony przez - Zanzak w dniu 2010-09-10 21:36:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5742
torturos jak rozumiem masz na mysli Świętokrzy klub Muay Thai.
Obecnie: na Warszawskiej w szkole tzw. 'kaczory' w gwarze podwórkowej
w soboty treningi wolne na seminaryjskiej(tzn że sam przychodzisz, i robisz co chcesz, trenujesz to co Ci nie idzie itp). Masz tam do dyspozycji rękawice, worki, maty, skakanki.
Wersja dla początkujących, z czasem sam już się dowiesz co i jak.
Póki co klub się rozszerza, wszysko jest w planach. Sukcesy są, Andrzej czyli trener jest doświadczonym trenerem, za co się go ceni. Trzyma dyscyplinę, a to się docenia. Jedynie co lipa to że ma problemy z pamięcią
ale tak czy inaczej, jak się na serio chcesz przyłożyć, wziąć za siebie etc. to warto się nawet zapisać i dojeżdżać. Zostaniesz wtedy zauważony, zadba o Ciebie.
Ja niestety musiałem odpuścić z treningów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 186
torturos
Napisałeś że w niedziele bedziesz miał wskazówki i jak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2580
No niestety nie dotarłem po sobotnim weselu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6589
Gdyby bylo w Konskich to tez bym poszedl. Moze i juz jestem troche stary na to (18lat) i za rok wyjezdzam prawdopodobnie na studia, ale przynajmniej bym mial zajecie.; )

aha, widzialem na miescie w Konskich plakaty, ale chyba tylko karate czy kyokushin. (nie znam się)

Zmieniony przez - dertee w dniu 2010-09-16 15:37:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 186
Torturos
Zapytasz się trenera bo ja pisze ale niestety nie odpowiada? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2580
Spoko spoko, ale jak już pisałem będę na treningu dopiero ok 1-2 tydz października. Nie wczesniej.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Radoszyce- K1/mma ??

Następny temat

Pomożecie?

Wiecej