SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muay Thai...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3958
w dużej Aptece napewno będzie Body max , niewiem jak w takich małych

daj soga będzie lepsza pogoda :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam proste pytanie:P Chce być sprawny sprawny super sprawny do treningów MT;p Co mam robić ćwiczyć nie wiem mięśnie brzucha pompki czy co tam?:p Ćwiczenia na poprawe ogólnej sprawności przydatnej w MT co poradzicie?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Rozciągaj się, bez tego na MT będzie Ci trudno. Brzuszki, pompki też nie zaszkodzą na pewno. I biegaj żeby kondycję jako taką wyrobić.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
zobacz sobie w tematach podwieszonych albo w wyszukiwarce gdzieś było o ćwiczeniach dla fajterów

a co złego jest w termogenikach troche kofeiny , tyrozyny czasem i jakieś wyciagi na poprawe spalania

Zmieniony przez - Nikolaj030 w dniu 2009-07-30 00:08:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biegać już biegam;p Brzuch mam ten tytan 3 lata trenowania piłki nożnej i nacisk na brzuch swoje zrobił tylko wyrzeźbić go i każda laska na basenie moja ;D A pompki robie już od pewnego czasu ale robić je do jakiegoś stopnia np do póki nie zrobię 50-100 na raz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5083
Moja dewiza ćwiczeń jest taka:
Gdy znam kilka ćwiczeń (lub jedno), które pomagają rozwinąć daną grupę mięśni, a nie mam pojęcia jak to ułożyć w serie czy obwody to po prostu ćwiczę aż się zmęczę i poczuję jakiś efekt. Po kilku dniach takiego treningu weryfikuje ile robiłem średnio powtórzeń i później staram się nie zejść poniżej. Ćwiczenia nigdy wam nie zaszkodzą, a opracowanie własnego tempa i planu daje radość i satysfakcję. Mi zwykłe plany nigdy nie wystarczały. Zawsze dodawałem sobie 2-3 obwody bo po prostu nie czułem żadnego zmęczenia. Ja się muszę zmęczyć, jak tak się nie stanie to oznacza, że trening jest słaby i nie wykorzystuje moich wszystkich możliwości. To samo z bieganiem. Nie liczę km bo wiem, że to zwodzi umysł. Wtedy umysł się blokuje na tych wyznaczonych 5km, a gdy człowiek nie wie to biegnie pokonując wszystkie przeciwności. Pamiętajcie, zawsze pierwsze wysiada mózg, ciało jeszcze stać na dużo większy wysiłek.

Się rozpisałem :)

OloKK: "Po to się robi bezkontaktowe sparringi - człowiek przyzwyczajony do braku kontaktu instynktownie
będzie go unikał."

Cavior: "Niewątpliwie. Ale nawet, gdy ktoś nie szuka kontaktu, czasem kontakt znajduje jego... (...)"

Pure domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 101
carbo to dobry pomysł. jedz więcej wegli złozonych przed treningiem. i może izotonik np.powerade albo energetyzujący napoj pij

Tony Jaa is the best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 101
carbo to dobry pomysł. jedz więcej wegli złozonych przed treningiem. i może izotonik np.powerade albo energetyzujący napój pij.

Tony Jaa is the best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3958
a ja polecam Guarane zamiennik kawy ;) na treningu daje niezłego kopa :)

daj soga będzie lepsza pogoda :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja tam bym polecił trochę samo zaparcia i psychicznego zaangażowania w to co robisz i też kopa będziesz miał;p

Moim zdaniem dużo zależy od podejścia jak ktoś podchodzi do tego tak że chce się dobrze bić na ulicy to nigdy nie będzie miał tyle zapału co ten co chce walczyć na ringu i pokonywać najlepszych... Na ulice wystarczy byś przeciętnym albo nawet słabym a na ring najlepszym...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek do kopania i uderzania

Następny temat

pomoc

WHEY premium