SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muay Thai...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
4rScorpion a kto powiedział że ma chłopak łykać 2 tabletki, tylko jedna przed treningiem i tyle starczy mu .
a jak nie to niech tego Body max'a bierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Nikolaj030 mówiłem że normalnie się 2 bierze a później napisałem 1 tabletka też coś tam zdziała nawiązując do Twojej wypowiedzi
A co do łykania tego przed treningiem Thermo speed zawiera dużą dawkę kofeiny może mieć kłopot z zaśnięciem
To tyle sprostowania . pozdro

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
albo rybki albo akwarium
nie no jeden kaps taki silny nie jest nie przesadzaj a przecież treningów chyba po nocach im nie robią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
trening o 19 + tableta i lulu ^^
nie kłócę się swoje już powiedziałem

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3958
a ja polecam Body Max Sport , dosyć dobre składniki ;) Thermo Speed Extereme też może pomóc jako zamiennik kawy ;)

daj soga będzie lepsza pogoda :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
eee no jak o 19 no to termogeniki odpadają i kofeina w sumie też a więc Body max powinien być najlepszy w tym wypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1861
16;30-18;00 mam trening tak dla wiadomości pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
no to thermo speed może być tak póżno tych treningów nie masz ale ten body max też sie nieżle prezentuje magnez cynk witaminy bajery może po próbuj jak ci będzie z tymi witaminami a jak nie to jedna tabletka thermo speeda extreem z olimpa i powinineś zasnąć przecież to tak mocno nie trzepie albo tiger pij redbull'a itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Chłopak ma 16 lat a Wy mu termogeniki doradzacie... Głupota. Nie siedź tyle przed kompem i zadbaj o posiłek przed treningowy, który dostarczy Ci odp. paliwa. W tym wieku powinieneś tryskać energią. Więcej snu i porządne żarcie, tego Ci trzeba. Witaminy oczywiście Ci nie zaszkodzą, tylko nie oczekuj że łykniesz tabletkę i zmęczenie jak ręką odjął.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1861
a czy w aptece dostane tego body maxa czy bardziej w sklepie z odżywkami ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek do kopania i uderzania

Następny temat

pomoc

WHEY premium