SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MotoGP i WSBK - sezon 2014

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
Lorenzo z najlepszym czasem weekendu po trzecim treningu. Dość niespodziewanie bo przez większość FP3 znajdował się gdzieś z tyłu, zagrożony był nawet przez chwilę awans do Q2, ale w ostatniej minucie, a ściślej w ostatnim sektorze pojechał znakomicie i pokonał Marqueza.

Co do Mistrza Świata, to zastanawiam się czy znów nie oszczędzał opony i czy nie będzie chciał podobnej taktyki w kwalifikacjach zastosować, do tej w Jerez.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Mam identyczne przypuszczenie

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
Obeszło się jednak bez tego typu taktyki Nie mogli chyba sobie na stratę trzech nowych miękkich opon zawodnicy pozwolić bo jutro do wyścigu też na takiej mieszance trzeba będzie wyruszyć

Zresztą nawet gdyby inni próbowali to i tak by im Marquez szans nie dał. Czas, który wykręcił to znów rekord kwalifikacji, kolejny w tym sezonie.

Słabiej Dani i Jorge. Zaskoczeniem drugie miejsce Pola Espargaro. Włoscy zawodnicy Ducati też wyglądają solidnie może być jutro ciekawa walka o podium

ed.
sprawdziłem i teraz to potwierdzili w rozgrzewce Moto3 - wszystkie wyścigi dziś live w Polsacie Sport News

Zmieniony przez - wikt w dniu 2014-05-18 08:43:09

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
Mimo przygód na starcie i 9 miejsca na pierwszym kółku Marquez wygrywa kolejne Grand Prix. Drugi Rossi, a trzeci, co można chyba uznać za niespodziankę Bautista.

O ile piąte miejsce Pedrosy można tłumaczyć tą operacją, którą przeszedł niedawno, o tyle szósta pozycja Lorenzo jest dla mnie niezrozumiała.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Badziak jedzie na Wyspę Man (na wyścig) się ścigać czy jako kibic? W czasie transmisji coś było wspominane, że nie będzie go za dwa tygodnie w czasie weekendu we Włoszech bo jedzie na Wyspę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
pewnie jako obserwator gdyby startował to wydaje mi się, że było by o tym głośno poza tym z tego co wiem to on zawsze po torze latał i chyba nie zaczynał by przygody z ulicznymi od TT od razu

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Też mi się wydaje, że tylko jako obserwator/komentator tam jedzie.

Sorry chłopaki, że nie podjąłem rywalizacji w typerze znowu, ale byłem w sobotę na KSW, zalałem pałę i nie ogarnąłem dzisiejszej rundy, 3city wciąga człowieka. Postaram się Was dogonić )))))))

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Michelin od 2016 roku wraca jako oficjalny dostawca opon!

Giugliano w deszczowej aurze wygrał sesję Superpole na Donington Park, oby warunki były na wyścigi lepsze...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
Po cichu liczyłem, że jednak to Stomil Olsztyn wejdzie na salony

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Sykes zdominował weekend na Donington Park i wrócił na prowadzenie w klasyfikacji generalnej

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piłka nożna & Siłownia

Następny temat

Jaki sznur do wspinania? (jak na wf lub crossficie)

WHEY premium