SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MotoGP - sezon 2017

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Vale trzeci w qualu, to tak jakby prawie wygrał ten qual. Oby w wyścigu ogarnął podium

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
Marquez potwierdził, że Austin to jego królestwo, a Vinales, że jednak nie jest nie omylny.

Liderem klasyfikacji Rossi, który dostal bzdurna karę od sędziów. Mam nadzieję, że wyciągną wnioski sędziowie i przy następnej takiej okazji będą nakazywac oddanie pozycji, a nie kary czasowe.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
0,3 sekundy

Powinno być oddanie pozycji

Vinales rozczarował mnie, liczyłem na więcej od niego. Grunt, że Rossi dojechał, no i znowu fenomenalny Zarco!
Będzie kotem w MotoGP


Zmieniony przez - Pippo w dniu 2017-04-24 19:43:49

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
Vale póki co bez zwycięstwa, ale z trzema podiami i prowadzi w generalce. Super wynik zwłaszcza jak się słyszało o jakich problemach mówił w kontekście opon. Oby tak dalej, równa jazda i kończenie wyścigów może dać znakomity rezultat

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Mam przeczucie jednak, że Hiszpanie ograją Vale w generalce
Ale i tak mega szacun, że mając tyle lat rywalizuje jak równy z równymi

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
Pierwszy dzień w Jerez za nami. Hondy i Ducati przed Yamahami. Vinales jakiś nie swój, zaliczył dziś jedna glebę.

Ale jutro zaczyna się nie jako wszystko na nowo, bo dziś warunki mocno nie Hiszpańskie, popadalo trochę, zwłaszcza w fp1

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Pedrosa w FP3 błysnął czasem, a potem w qualu potwierdził wysoką formę
Marquez tuż za nim, a duet Yamahy bezbarwny w kwalifikacjach...Vinalesowi je-nęła psycha po upadku w ostatnim GP?

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
No bardzo jestem ciekaw czy Dani da radę powalczyć z Marquezem. Ma być gorąco, a więc twarda opona raczej, co sprawia, że Hondy mogą być nie do dogonienia.

O Vale jestem jakoś dziwnie spokojny, kwalifikacjami i fp w jego przypadku nie ma się co sugerować

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Przygody Vale z kwalifikacjami to norma, bardziej ciekawi mnie sytuacja z Vinalesem

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
Crutchlow z kolei miał inne problemy

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost- w jaki sposób można urosnąć ?

Następny temat

Jaki rower dartmoor? w cenie (1800-2500)zł

WHEY premium