SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje Zdjecia

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 395 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9608


Zamieszczam tutaj kilka zdjęć do Waszej oceny. Zdaje sobie sprawe że jest słabo i jest wiele do poprawy, więc prosze Was o szczere wypowiedzi co jest dobre a co trzeba poprawić. Moim zdaniem najsłabsze mam barki niestety a szczegolnie akton boczny. Postaram się na tym popracować.


Most muscular przodem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 600
ja bym na twoim miejscu zaczal robic interwaly i tabate na zmiane :P. Zrzucilbys pare kg i fajna plazowa forma by byla , ale co kto woli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 395 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9608


Najszerszy tyłem( nie umiem pozować)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 395 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9608
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 395 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9608
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 395 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9608
No to wszystko. Może później dorzuce jeszcze jakies foty. niestety nie zamieszczam zdjęć nóg z tego wzgledu ze za bardzo nie ma co pokazywać. Nóg nie trenowałęm ponad pół roku z różnych względów. Obiecuje jednak że od października zaczne ostro je katować i staną się dla mnie priorytetem.
A o to coś o mnie:
Wiek 20lat
Waga 85 kg
Wzrost 182 cm
OBwód klatki: na napince 113 cm
Obwód bicepsa 40 cm
OBwód w pasie 86 cm
łydka 38 cm
Udo 61 cm
Przedramie 33 cm
Chyba Wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 893 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10101
daj klaatke luzem wogóle normalne pozy a nie jakies dziwaczne naucz sie pozowac bo tak sie pleców nie pokazuje tak jak pokazałes to pokazuja stare babki po wyskoczeniu dysku po drugie sylwetka nawet nawet ale czekam na dalsze zdjecia

Siłownia jest jak Media Markt..
nie dla idiotów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 395 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9608
Wiem że nie umiem pozować. Ćwicze amatorsko więc nie jest mi to raczje potrzebne, ale postaram się troche podszkolić i te plecy zrobić jak należy. Dzięki za rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 876 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37714
wygląda spoko,ale daj w innych pozach...

LUdzie którzy bija koksy są dla mnie niczym... nIczym bracia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1171
Jaki masz staz ??

SEMPER FIDELIS !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 395 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9608
Njapierw trenowałem rok oczywiscie bez zadnej diety i wiedzy pozniej bylo rok przerwy, pozniej znowu ternowałem rok słaba dieta,wakacje i teraz zaczynam na powaznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 245 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6682
Nie ma źle.Barki tak jak mówiłeś najsłabsze.I łydka chuda
Masuj nie zalewając się zbyt i w następne wakacje forma będzie

Są sprawy ważniejsze niż siłownia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plazowka w rok :) postep do oceny

Następny temat

ładną mam siostrę?

WHEY premium