SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja silownia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6355


Witam,

zamieszczam zdjecia mojej silowni.

Moj staz to zaledwie 3 dni bo zaczałem w poniedzialek (pierwszy trening) a dzis juz byl drugi :D

Widok zza drzwi :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6355


glosniki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6355


rekawiczki moje i brata (bo z nim cwicze) i plan treningowy. obok jest tez instrukcja zlozenia lawki :D!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6355


Sztangielki i troche obciazenia, wiecej na innych zdjeciach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6355


Lawka Kelton :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6355


Sztanga 180 cm i 35 kg obciazenia na niej oraz gryf lamany i 10 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6355


No i drążek :D


Jak widzicie malo obciazenia ale i tak nie wycisne wiecej niz 40 kg na klate

Planuje dokupic jeszcze wyciag ale skonczyly sie fundusze. TO juz kuniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6355
Zapomnialem napisac. Obciazenia mam razem 85 kg wiec moze po 2 latach uda mi sie to wrzucic na jedna sztange :D

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 329 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9256
Walcz! Na początek Tobie wystarczy, a z czasem będzie dochodzić sprzętu :) Pozdrawiam

Są starsi , nie ma lepszych !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Sprzet fajny, zazdroszcze szczegolnie gryfu lamanego, ktory planuje zakupic :)

Leci sog.

A ile macie lat ty i brat ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6355
Ja mam 16, on 21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cholerny Eurosport...

Następny temat

Oceńcie Tą Ławke

WHEY premium