SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja siłownia :)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 644


Wstawiam fotki z mojej własnej siłowni, wszystko robiliśmy z kumplami razem, remont, instalacje elektryczna a także salon. Sprzet do siłowni częściowo kupiony, częściowo uzbierany. Zapraszam do oglądania i komentowania.

Na początek jet pack
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 644
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 644


Ławeczka do brzuszków

Zmieniony przez - biniurts w dniu 2008-08-11 14:49:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 644
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 644


Ławeczka płaska z regulacją, stojaki osobno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 644
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 644


Gryf bardzo łamany, mam też łąmany, prosty 120 cm i prosty 180 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 644
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 644
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 644


Antyk z lustrem i sprzetem grającym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 644


Moje panie ktore umilaja czas na siłowni gdy ja się morduje :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gryf 180cm..

Następny temat

Silownia w OPOLU

WHEY premium