SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja siłka

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 732
Pewnie tak tylko ja mam do wydania ok 750 zł...jak wezme te obciazenia to juz 450zł(z przesyłka)..zostaje 300 zł na ławke...a ta marbo home akurat 300 z przesylka...
Chyba ze moze macie lepsze propozycje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 705 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17870
obciazenie nie jest takie wazne, znaczy wazne zeby dobrze wazylo ale nie musi ladne wygladac

na pierwszym miejscu ja bym stawial ławke, stojaki i gryf, a na koncu obciazenie, mozesz miec nawet toczone oby dobrze wazyly
a lawke to bym bral z semi pro, ja mam MS-L002 i jest zaj***sta i stojaki S006 tez wypas. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 732
Ale czy ta co podałem home to jest zła...a poza tym uwzdlednij kase jaka mam zamiar wydac...jak wezme semi pro...to na gryf i obciazenia prawie nic nie zostanie.....a z tymi obciazeniami to jak...jak wstawiłem http://allegro.pl/item1159192894_magnus_gryf_hantle_obciazenie_zestaw_73kg_gifty_r.html
to było złe..czyli mam brać to marbo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 732
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 732
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1682
trójkę, trójkę wybierz panie :D
wg mnie najlepsza

Filmy Online

http://oblukaj.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
a ja bym wziął 1. Bo jak juz zamawiasz kilogramy z Marbo to zamów ławkę jeszcze to zapłacisz raz za przesyłkę + do całej kwoty rabat. Czyli wyjdzie Ci taniej... Ja tak zrobiłem w każdym razie i jestem bardzo zadowolony. (wziąłem inną ławkę + łamany ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
Ja bym najpierw spróbował skołować sobie nie orginalne obciązenie. chyba ze musi byc orginalne zeby dupcią pokazywać

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 732
Znalazłem kandydatke nr 4 i ja na 99% wezme oto ona
http://allegro.pl/item1155370063_promocja_10_kelton_home_zestaw_hermod_iii.html
+
[allegro.pl/item1150689662_marbo_sport_zestaw_11_sztangi_72kg_ciezar_gryf.html]
........................tylko do wypłaty trzeba poczekac:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
a ja bym na twoim miejscu wziął jednak ławeczkę z marbo, no ale zrobisz jak zechcesz. Twoje pieniądze :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia by Defucik

Następny temat

............Ławka wyciskanie na barki.......

WHEY premium