SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja opinia po cyklu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1046
Witam. Wiem że takich opini jest bardzo dużo ale postanowiłem pochwalić się swoimi osiągami na cyklu Winstrol Balkan, Testosteron Prolongatum i Trenbolon Flor Medico.
Brałem tak:
Poniedziałek i czwartek po strzale z Trenu + Teścia i codziennie 3 tabsy Winka.
Do tego białko hi tec protein 80
Na odblok 4 strzały HCG i 36 tabsów Clomidu

Przed cyklem (wypisałem najistotniejsze)
waga 104
Biceps 43
Barki siła: serie kończyłem 80kg 6 ruchów
Klatka 130 kg max
Pas 96

Po cyklu:
Waga 110
Biceps 45
Barki siła: serie 90 kg 8 razy
Klatka 165 kg max
Pas 94 cm

Chciałem dodać że nie trzymałem diety. Jadłem to na co poprostu miałem ochotę.
10 dni po cyklu wzialem odblokowanie i na podtrzymanie jakaś kreatyne mono wzialem i bcaa.
cykl skończyłem ponad dwa miechy tamu i (odpukać) wszystko sie trzyma i nic nie spadło. No może ze 2 kg schudłem.
Także polecam taki cykl dla każdego kto chce osiągnąć naprawde dobre efekty w krótkim czasie bo moj cykl trwał 6 tygodni.
Jeśli ktoś nie wierzy to jak bede miał czas to zrobie foty i wstawie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1046
Nie napisałem wzrostu. - 188 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 606 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10405
35 kg na klatke barki i łapa też ostro ruszyły ładnie, masz soga

Nie sztuką jest stawiać sobie cele, sztuką jest je realizować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1046
Koledzy na siłowni wszyscy w szoku są i każdy teraz taki cykl chce sobie zafundować :). Jedynym minusem było to że przy takim przyroscie siły w trzecim tygodniu stawy w łokciach troche pobolewać zaczęły ale znajomy polecił mi ANIMAL FLEX i przeszło :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1046
Barki słabo ponieważ robie barki na sztandze na siedząco i sam musze sobie poderwać do góry i połowe siły przy tym trace. A jak ostatnio na suwnicy barki robiłem to 100 kg spokojnie serie robiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 606 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10405
z barami mam to samo sam musze sobie zarzucic ciezar i wiem ze troche siły to kosztuje, mnie tez dziwi ze klata tak ruszyła u cb do przodu, teraz tylko walcz o to aby jak najmniej spadło i bedziesz kox jak sie patrzy

Zmieniony przez - Jaros_2016 w dniu 2012-02-06 21:28:21

Nie sztuką jest stawiać sobie cele, sztuką jest je realizować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1046
Po cyklu zrobiłem miecha przerwy i zacząłem teraz brać dobrze rozreklamowanego przez Hardkorowego Koxa PIMP BLASTA. Żyły na rekach na treningu masakryczne i pompa bardzo dobra. A jeśli chodzi o pobudzenie to Hmmm. Pierwsza taka odzywka w mojej historii i powiem tak: 10 min po wypiciu swędzi wszystko, a na treningu nie moge usiedzieć. Seria za serią. Najgorsze jest to że gdzies 3 godz po treningu głowa boli ale warto pocierpieć za taką pompę. Dlatego jak ktos chciałby PIMP BLASTA to niech zamawia póki podróbek nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1046
P*I*M*P B*L*A*S*T*A
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 606 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10405
to swedzenie to zapewne przez zawartosc beta alaniny w produkcie sam suplementuje sie beta ala9 i swedzi ostro ale coz watro pocierpiec :D
teraz ja szykuje cykl na mono wiec tez cos skoczy

Zmieniony przez - Jaros_2016 w dniu 2012-02-06 22:00:45

Nie sztuką jest stawiać sobie cele, sztuką jest je realizować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8711
daj jakas fotke z sprzed cyklu i po:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 606 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10405
no właśnie jak bedziesz miał czas to wrzuc foty

Nie sztuką jest stawiać sobie cele, sztuką jest je realizować .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - test + spalacz czy test + wino + spalacz ?

Następny temat

Ostre uderzenie prosze o rade

WHEY premium