SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja opinia o ławce Kelton Heavy hyperion

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2217

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14430
Witam!
Obiecałem kiedyś przy zakupie tej ławki że zrobię coś "recenzjopodobnego" więc napiszę kilka zdań o tym jak ta ławka się prezentuje, sprawuje i czy warta jest swojej ceny.

Na początek wstawię kilka zdjęć które wykonałem, jak się okazało mam niepewną rękę do tego obiektyw mojego aparatu był lekko zaparowany czego widać efekty.(wkońcu wiosna 24 marca jest piękna :DD)

edit. jednak wstawię pozniej.

To tak. Ławka przyszła zapakowana po prostu w karton, owinięte folią były tylko elementy tapicerki. w jednym miejscu w kartonie była dziurka przez którą wystawał kawałek profilu. Same częsci byly w niektorych miejscach leciutko porysowane. To jest rzecz nad którą trzeba popracować, chyba że tylko mnie się to zdarzyło.

Druga rzecz. wiecie że jak składa się karton to ma on 4 że tak to nazwę skrzydła z których się składa i skleja dno i górę. Szukałem instrukcji i jej nie było a powinna mimo wszystko być wydrukowana i włożona do paczki. Dużo to nie kosztuje a mniej problemów przy składaniu(różne przelotki, pierdólki ozdobne, zaślepki). Najgorsze jest traktowanie klienta( przynajmniej mnie) jeśli chodzi o gwarancje. Szukałem i nie było, miałem już wyrzucać pudło ale je rozwaliłem i gdzie była schowana gwarancja? wlasnie na dnie kartonu pod jednym skrzydlem gdzie byla tasma i za cholerę nie pomyslalem ze to tam może być.. Jeśli celowo robicie tak z klietnami żeby nie każdy znalazł u siebie w paczce gwarancję, to jest dla was ogromny minus.. ktoś napisze ze nie znalazł gwarancji, a wy powiecie ze była schowana pod jednym ze skrzydeł dna i zaklejona taśmą.. Tak się nie robi...

przejdźmy teraz do samego sprzętu.
Ławeczka jest bardzo solidna, ładnie się prezentuje, ma mocne profile, dobre spawy(niedosyt że nie ma spawów z 4stron. To aż tak zwiększa koszty produkcji?) tapicerka jest dobrze wykonana, lezy się dość wygodnie. teraz powklejam zdjęcia i opiszę poszczególne elementy.

Widoczne podparcia dla oparcia do leżenia, które również mają funkcję łączenia stojaków są bardzo masywne i dają dużą pewność podczas ćwiczeń.

Nakładki na górną część stojaków są bardzo funkcjonalne. Dobrze wytłumiają i amortyzują. Podstawa jak dla mnie w każdych stojakach jakie są.

Haki asekuracyjne to jest jedna z rzeczy, dzięki której zdecydowałem się na rozbudowanego hyperiona. po prostu powiem że działają bez zarzutu. położyłem na nich 140kg gdy już sił brakowało i wytrzymały bez wydaje mi się większego problemu. duży plus.

mocowanie i regulacja stojaków jest bardzo dobrze zrobiona. na końcach profili, które się wkłada do stojaków są zaślepki, które w połączeniu ze śrubami którymi dokręcając je stabilizuje się dodatkowo stojaki, dają bardzo bardzo dużą stabilność i niweluje się jakiekolwiek luzy.

Jedynym powiedziałbym mankamentem tej ławki jest mocowanie części leżącej ze stojakami właśnie. gdy się przykręca śrubę to są dwie opcje. Albo przykręcimy lekko i wszystko będzie się ruszać i samo regulować przy ćwiczeniach, albo przykręcamy mocno i niestety wyginamy profil jak jest pokazane na zdjęciu.. Według mnie powinny być zrobione jakieś otworki na tę srubę żeby mozna było solidnie zamocować bez wyginania profili sprzętu. tutaj jest jedyny minus który na dobrą sprawę nie sprawia większych problemów podczas treningu.

Tak więc oceniam tę ławkę na jakieś 4,5/5.
Jestem zadowolony z zakupu i ławka jest warta swojej ceny.

A co do samej firmy? popracujcie trochę nad realizacją zamówień i traktujcie klientów tak, jakbyście sami chcieli być traktowani(mowa głownie o gwarancji ale też o instrukcji i pakowaniu).


Ogólnie mogę polecić tę firmę.
Pozdrawiam serdecznie a poniżej wklęję resztę zdjęc.

problem ze wstawieniem zdjęć. zaraz dodam, proszę nic nie pisać zanim tego nie zrobię.


Zmieniony przez - MowMiKoks w dniu 2013-03-24 17:36:19

Zmieniony przez - MowMiKoks w dniu 2013-03-24 17:37:40
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
Paczki jak już wspomniałem wcześniej będą lepiej pakowane aby ostre krawędzie profili nie przedziurawiły kartonów podczas przesyłki, swoją drogą kurierzy też nie obchodzą się z paczkami najlepiej i nie jest to pierwszy raz, ja osobiście zamawiając różne rzeczy czasem dostaję nie zaciekawie wyglądające paczki.
Karta gwarancyjna jest dodawana do paczek a jeżeli chodzi o instrukcje to wysyłamy je na maila, przy następnym zamówieniu prosze odezwij się do mnie to wyślę Ci instrukcjie ktoś z firmy zanim sprzęt do Ciebie dotrze.

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14430
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14430
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14430
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14430
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14430
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14430
6

Widoczne podparcia dla oparcia do leżenia, które również mają funkcję łączenia stojaków są bardzo masywne i dają dużą pewność podczas ćwiczeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14430
7

Nakładki na górną część stojaków są bardzo funkcjonalne. Dobrze wytłumiają i amortyzują. Podstawa jak dla mnie w każdych stojakach jakie są.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14430
8

Haki asekuracyjne to jest jedna z rzeczy, dzięki której zdecydowałem się na rozbudowanego hyperiona. po prostu powiem że działają bez zarzutu. położyłem na nich 140kg gdy już sił brakowało i wytrzymały bez wydaje mi się większego problemu. duży plus.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14430
9

mocowanie i regulacja stojaków jest bardzo dobrze zrobiona. na końcach profili, które się wkłada do stojaków są zaślepki, które w połączeniu ze śrubami którymi dokręcając je stabilizuje się dodatkowo stojaki, dają bardzo bardzo dużą stabilność i niweluje się jakiekolwiek luzy.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14430
10

Jedynym powiedziałbym mankamentem tej ławki jest mocowanie części leżącej ze stojakami właśnie. gdy się przykręca śrubę to są dwie opcje. Albo przykręcimy lekko i wszystko będzie się ruszać i samo regulować przy ćwiczeniach, albo przykręcamy mocno i niestety wyginamy profil jak jest pokazane na zdjęciu.. Według mnie powinny być zrobione jakieś otworki na tę srubę żeby mozna było solidnie zamocować bez wyginania profili sprzętu. tutaj jest jedyny minus który na dobrą sprawę nie sprawia większych problemów podczas treningu.


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

średnica gryfu i obciążeń

Następny temat

Garazowa silownia omi87

WHEY premium