SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja dieta.Pomozcie udoskonalic.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
jezeli robisz mase to dodajesz kalrii wg. typu budowy ciala :

200-400 kcal - endomorfik
700-900 kcal - ektomorfik
400-500 kcal - mezomorfik

jezeli jeszcze tego nie zrobiles, imo wydaje mi sie ze 1500kcal to i tak za malo.

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-08-24 21:04:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 274
Czyli jestem np.endomorfikiem to do 1399.2kcal dodaje od 200 do 400kcal dobrze rozumiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
tak zgadza sie

jak nie znasz swojego typ wpisz w wyszukiwarce i przeczytaj tam jest caly post o tym.

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-08-24 21:18:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 274
Owszem nie znam mojego typu ale dzieki tobie bede mogl poznac
SOG leci do Ciebie za wielka pomoc. W razie jakichkolwiek pytan bede pisal i liczyl na odpowiedz :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 274
Moge stwierdzic ze jestem pewien iz moj typ to:
endomorficzny
"200-400 kcal - endomorfik "
czyli do 1399.2kcal dodaje zalozmy 350kcal i dziennie powinienem zjesc 1749.2kcal. A czy teraz musze znow liczyc ile potrzebuje b/t/w i od nowa ukladac diete?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
czemu piszesz ze dos zkoły nie wezmiesz kaszy/ryzu czy makaronu do pojemnnika do tego mieso/rybe/jajka warzywa i oliwa i juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 274
Heh koles :P
powiem tam nie chcial bym sobie robic "siary" ;d
no ale chyba chleb razowy z jakas wedlinka lub serem zoltym/bialym tez nie jest zly? jak myslisz? koles SOG'a juz Ci dalem wczesniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
razowiec moze byc do tego piers z kurczaka lub jajka warzywa i oliwa czy orzechy i git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 274
Super. A jesli chodzi i orzechy to kupic takie w puszkach solone czy jakie? No i pozostaje jeszcze kwestia tej diety ;/
Czy musze wszystko liczyc i pisac nowa? Dziennie powinienem zjesc
1749.2kcal no ale tym samym zmieni sie moje zapotrzebowanie na b/t/w? a i jak myslice co mogl bym dodac i o jakich porach aby uzyskac odpowiednia ilosc kcal? Z gory dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
Nie musisz pisac wszystkiego od nowa. Skoro chcesz jeszcze dodac kcal,a jest to masa, najlepiej dorzuc jeszcze troche wegli,a zrob to poprzez zwiekszenie porcji w roznych posilkach, w których już je masz. Najlepiej w okolotreningowych i w sniadaniu. Ale jeżeli mowisz o diecie z pierwszej strony to niestety trzeba ja pozmieniac,bo np. brak w niej odpowiednich proporcji tluszczu, masz tam praktycznie same nasycone. Dodaj oliwe z oliwek,orzechy,ryby,pestki dyni,nasiona slonecznika itd.

Co do orzechow to najlepiej wloskie,takie luskane w torebkach. Możesz tez dodtkowo inne rodzaje orzechow,ale tez takie pakowane w torebkach,bez dodatku soli.

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenie-pierwsza

Następny temat

Dieta

WHEY premium