SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocny cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakos mi to tak nie pasuje. nie umiem uzasadnic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 437 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12260
Gregor, cykl fajny tylko, że teraz jadę na równie mocnym a może i nawet mocniejszym więc następny cykl nie może być słabszy.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozumiem. wlasnie te dawki. pewnie jestes juz zansowany w witaminach albo masz za krotkie przerwy. dla mnie ten co wkleilem bedzie mocny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
nie kumam po co ladujecie tyle srodkow do trenu skoro i tak ich nie wykorzystacie bo tren na to nie pozwoli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kaz skoro juz jestes daj zdanie o tym moim cyklonie. wklejalem do kuzmierczaka ale on sie pewnie nie pojawi. powiedz co myslisz. poprawki mile widziane jesli dosrzgasz bledy. dane wkleilem w tmtym pscie. dieta, starz itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 437 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12260
Odsętpy jak dotąd były dość spore, mam pare cykli za sobą. Teraz tak sobie zaplanowałem, że od października tego roku do lipca przyszłego zaaplikuje sobie dwa cykle (taki intensywny rok)mostkując tak jak opisałem wyżej.
Aktualnie jestem na cyklu :
1-12 Omnadren 250mg E3D
1-10 Deca-Durabolin 400mg E7D
1-4 Metandienon 35mg ED
10-15 Winstrol 50mg EOD
a więc następny cykl zastosowany od kwietnia musi być z wiadomych względów mocniejszy.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
wcale nie musi byc mocniejszy,
myslac tak za 3 lata bedziesz walil 3g testa + dodatki

kluczme jest odpowiedznia przerwa, no oczywiscie mozna byc rok on i siwkszac daki ale czy oto chodzi...

taka tylko mala dygresja.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o o to mi wlasnie micz chodzilo. ujales to w slowa ladnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 437 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12260
Widzę, że odbiegacie od tematu i zaczynacie dywagować na temat sensu przyjmowania saa. Tu chodzi o mocny konkretny cykl, jeśli ktoś ma jakieś pomysły to podawać, jeśli nie to....... Wypowiedzi typu nie podoba mi się bo tak chyba do niczego nie prowadzą? Podanie alternatywy jest rozwiązaniem.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Ram ja pindole planują cykl ze srodków IDENTYCZNYCH susta boldek a na koniec tren z oxą lub winem! Hehe dziwne nie?
No ale w zyciu 9 weeks na trenie nie pojadę, nie mam jeszcze rozpisanego cyklu ale u mnie tren będzie acetat - krótko na koniec zeby z oxą lub winem maxymalnie utwardzić.A oxa w takiej dawce przez taki okres może bardziej zaburzac profil lipidowy niż teść...

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DANAZOL.

Następny temat

pomoc w wyborze..

WHEY premium