SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Może do Walii lub innych krajów?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39
Fazz jestem bardzo ciekawy w jakim wieku jestes, jeśli byś mógł podać to bardzo Ci dziękuje, ja mam zamiar po maturze wyjechać, albo do Irlandii albo do Walii

bodymaker ja wiem że 3 liga jest silniejsza, bo w polsce jest większe zainteresowanie piłką, a w Walli z tego co mi kolega mówil mało ludzi trenuje w porównaniu z Polską

Zamierzam zmienić polską piłkę! | Obecnie bezrobotny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3401
co z tego ze w polsce trenuje wiecej osób jak są ta w wiekszosci zawodnicy skupiający sie an wybijaniu piłek wiec wiesz wiem z własnego doswiadczenia z mojego klubu

Makarona zawsze trzeba gotować, innaczej jest niesmaczny ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 414 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3959
sadu mam 19 lat .... jestem Bramkarzem w B-klasie :D chociaz moglem juz grac w A-klasie ale nie chcieli mi karty oddac :/

Nie bój się zrobić dużego kroku, nie pokokasz przepaści dwoma małymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1100 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5656
Fazz, ile Ci płacą?

"...Połowa ludzi dookoła to statyści.
Wypełniają przestrzeń nie posiadając myśli.
Myślą to co pomyśleć powinni,
oni boją się że ktoś przemyśli ich pomysły..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 414 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3959
płacą ? w B-klasie ...w tym problem ze gram za free... ale transport i sprzet rowniez :D lipa troche ze juz na takim niskim stopniu rozgrywek nalezy sie do klubu :/

Nie bój się zrobić dużego kroku, nie pokokasz przepaści dwoma małymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1100 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5656
Czekaj, czekaj... Dojeżdżasz też za swoje?

"...Połowa ludzi dookoła to statyści.
Wypełniają przestrzeń nie posiadając myśli.
Myślą to co pomyśleć powinni,
oni boją się że ktoś przemyśli ich pomysły..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 414 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3959
czasem jezdze autobusem :D ale jak chcialem odejsc to teraz koles mnie na mecz samochodem podwozi.... a sprzet mam za darmo mowie ze czegos mi brakuje i w 48 godz. odrazu dostaje nowy :D jedyna zaleta chyba

Nie bój się zrobić dużego kroku, nie pokokasz przepaści dwoma małymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39
Fazz jestem w takim samym wieku jak Ty, teraz przeniosłem sie z A-klasy do okręgówki, lecz ten A-klasowy klub był bardzo dobry, dostawalismy za wygrane mecze od 30zł w góre (w zależności jaki przeciwnik) i stroje, wode, i dojazd mielismy zapewnione. Więc może sie spotkamy w Irlandii? lecz ja wyjeżdzam po maturze, moje gg: 5810445, jak masz ochote odezwij sie, z chęcią z Tobą pogadam, ja jestem prawym obrońcą, stoperem lub napastnikiem (byłem nim całe zycie ale mnie wkopali i zrobili ze mnie obrońce).

Zamierzam zmienić polską piłkę! | Obecnie bezrobotny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 414 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3959
hmm... a masz w irlandi zapewniona prace ? Ja mam tam kuzyna od tygodnia :P ale prawdopodobnie bede jechal na wlasna reke , nie mam problemu z jezykiem angielskim wiec sobie poradze :D Jak cos mozemy sie spotkac w Irlandi badz nawet pojechac w to samo miejsce skoro mamy i tak ten sam cel :D

Nie bój się zrobić dużego kroku, nie pokokasz przepaści dwoma małymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39
ja mam tam brata ciotecznego z rodziną który tam mieszka od ponad poł roku, który mieszka koło Dublina jak sie nie myle. Z językiem stoje średnio, ale mysle ze bym sobie poradził ;]

Zamierzam zmienić polską piłkę! | Obecnie bezrobotny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wypłata z bet 24..

Następny temat

Zidane czy Ronaldinho

WHEY premium