SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Ślaska w W.L - Knurów 25.04.2010r.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
wiadomo coś o nagrodach rzeczowych za miejsca na podium ? czy tym razem organizatorzy "tam" staną na wysokości zadania i pomyśla o startujących ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Słyszałem że xnxx jest głównym sponsorem

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
xnxx
Chyba chciałeś spytać o nagrody za miejsca ,poza podium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Wzorek dobre spostrzeżenie

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
ja tu nie myślę o tobie i o innych faworytach którzy zawsze wygrywają i jak co roku z "zajefajnych" imprez jak mp i pp oraz takich jak ta przywożą okazałe puchary , medale i niezliczone nagrody rzeczowe .
Ja wiem że jesteście rozpieszczeni przez związek no bo w końcu medaliści mistrzostw Polski , europy i świata nie mogą narzekać na profity za takie osiągnięcia, ale ja tu myślę o sobie i takich szaraczkach którzy liczą na wasze potknięcia żeby załapać się na podium i może dostać jakiś okazały puchar i nagrodę ( za fara że któryś z was spali).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
xnxx
W takim razie jak przyjedziesz do nas do Krakowa,to ufunduję nagrodę dla zawodnika który spali wszystkie podejścia. A w Twoich rękach pozostanie by uczynić tak,aby ten puchar był u ciebie...gorzej jak takich zawodników będzie więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Popieram pomysł Wzorka. Może ja sam coś dołożę.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
twoją uszczypliwość całkowicie rozumiem bo w końcu jesteś "krakowskim talarkiem" i masz to we krwi !! Ale czemu czepia się "nasz trener" Gragorterm to już nie mam pojęcia Kiedy ostatni raz podeszłem do jakiś zawodów nieprofesjonalnie i spaliłem jakiś start? Z zawodów na zawody poprawiam 'chociaż nieznacznie" swoje życiówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 490 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8926
xnxx wpadni do gliwic dzien wczesniej to moze cos wygrasz

Deseo ser una bestia !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 536
Wybiera sie ktoś z dolnośląskiego do Knurowa?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marwy ciąg problem

Następny temat

opona

WHEY premium