SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Minotauro - Velasquez na UFC 108?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 924
nie wiem jak Velasquez miał by wygrać z nogueirą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 292 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2691
jak Mino wyjdzie mocniejszy niz do Randego, spokojnie zmeczy go na glebie. Jak bedzie probowal boxowac jak z Mirem to bedzie tragedia. Ciekawa walka sie zapowiada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 123 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4038
Nog to chyba najgorszy rywal dla Caina w tych samych płaszczyznach walczący , jedyną niewiadomą jest forma noga bo już od dawna wychodzą mu te wszystkie strzałty które zebrał. Ja jestem sercem za MINO

Najlepsza obrona jest atak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
U mnie minimalny faworyt to Velasquez jednak. Nie dlatego, że jestem jego strasznym fanem, bo Noga uwielbiam, ale po krótszej analizie jednak on. Jeśli Nog go nie podda to raczej nie da rady...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
No, jeżeli Cain da radę Nogowi to ma drogę do title shota otwartą. Nie mam faworyta, IMO 50 na 50. Młodość Velasqueza kontra doświadczenie Nogueiry.
Może walka Couture - Vera coś mi podpowie. Jeżeli Brandon wygra to postawię na Velasqueza, ale to chyba mało prawdopodobne. Walka Antek - Randy była zbyt wyrównana.
Buki dają lekką przewagę Coutura.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
co jak co ale Cain bedzie rzucal Nogiem jak workiem ziemniakow, toz Mino ma chyba najslabsza obrone przed obaleniami w hw.

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
Astutus...
Nog po prostu lubi walczyć z pleców. Dlaczego ma walczyć w stójce, gdzie akurat nie jest najmocniejszy, może poza twardym łbem ? Jeżeli poważnie uważasz, że łatwo go obalić i zdominować w parterze to może masz na myśli jakiegoś innego Nogueire ? Toż to mistrz nad mistrze w BJJ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Dokładnie jw. To że Cain rzuci Nogiem to nic nie znaczy. Cain nie ma ani gnp mogącego znokautowac Mino ani tym bardziej nie da rady go poddać. Na dobrą sprawę to jego jedyna szansa jest w tym żeby notorycznie obalać i punktować gnp aż do decyzji. Ale wątpię żeby przez 15 minut z Nogiem na ziemii Cain nie nadział się na żadne submission.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
No wlasnie o to chodzi chlopaki, ze on go bedzie rzucal i punktow po to zeby wygrac, watpie ze sie zlapie na jakis submission, pomimo, ze uwazam, iz Nog jest najwiekszym mistrzem parteru. Mir tez byl niby swietnym specem bjj a Lesnar mu tak blokowal biodra, ze nie mogl pokazac nic ze swojego bjj'u. Oczysiscie nie uwazam, ze Mir moze sie do Noga rownac, no ale i tak sadze, ze Cain nie jest na tyle slaby zeby zlapac sie z pozycji dominujacej na jakas technike.

Astutus

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mamed Khalidov vs. Jorge Santiago

Następny temat

Junie Browning w końcu pękł...

WHEY premium