SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miekki wzwod

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 380
Witam, Dzis wyszedlem z kliniki, endykrologia, trafilem tam z powodu problemu z oddawaniem moczu oraz zaburzenia potencji. Tutaj potrzebuje pomocy na temat wlasnie tej potencji, problem z oddawaniem moczu wymaga dalszych wizyt u urologa. A wiec tak,
poltora roku temu , przez rok lecialo duzo cykli niemal ze bez przerwy . Kiedys tez mialem problem wlasnie z miekkim wzwodem ale wrocilo to do normy, i przez rok ponad nic nie bralem , po tym czasie sprobowalem samego enana 500mg/week ponad przez 6 tygodni, musialem skonczyc cykl praktycznie sie nie odblkowalem zjadlem tylko 6 tabsow clomidu, ten cykl byl skonczony 3,5 miesiaca temu.
Z tym wzwodem jest naprawde ciezko , libido jako takie , cos dryga ale chodzi o to ze szybko miekknie i nawet nie moge osiagnac pelnego w zwodu w partnerce.
Testosteron- 535.49 w normie
Prolaktyna- 8.60, tez w normnie
W klinice porobili mi badania i wszystko wporzadku oprocz
FSH
LH
SHGB
Wszystko sie miesci przy samej granicy dolnej normy.
Lekarz powiedziala mi zebym poczekal jeszcze okolo 2 miesiecy i ponownie zrobil te FSH,LH,SHBG az wroca do normy , bo byc moze miekki wzwod i te zaburzenia moga byc wlasnie przez to, zadnch lekow mi nie przepisali. Powiedziala tez ze gdyby dalej bylo to samo to zebym kierowal sie do seksuologa, i teraz do was pytanie . mial ktos z doswiadczenia taki przypadek lub tutaj na sfd widzieliscie cos takiego? co byscie mi proponowali , rzeczywiscie poczekac az to wszystko podskoczy zrobic badania a jak nic to do seksuologa isc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 380
Mam juz wynik, Estradiol 36,98 pg/ml 0.00-39,80 , no i to bylo robione w 5 dni brania clomidu, wiec co teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Stosuj się do zaleceń lek med.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Estradiol nie byl badany ?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 380
Estradiolu na karcie informacyjnej nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22235
jak micz estro pewnie wysoooko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 380
To pojde w pon rano zrobie na to i ciekawe, a jak wysoki albo za niski to przez to na bank jest problem:?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Nic nie jest na bank ale jest to prawdopodobne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
panowie ale co ma tutaj estro skoro chłopak pisze -

W klinice porobili mi badania i wszystko wporzadku oprocz
FSH
LH
SHGB


podaj te wyniki bo skoro to leży to masz bloka i tyle
można czekać aż organizm sam wróci do hemostazy lub coś działać w tym kierunku,podstawowa sprawa mówiłeś endo że brałeś aaa?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Ciekwe ile w tym winy hormonow a ile lezy po psychicznej stronie...zadam niedyskretne pytanie a jak się onanizujesz to zwod jest lepszy niż w przypadku stosunku u partnerki ??

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 380
FSH- 2.04 mIU/ml 1,40-18,10
LH- 2.90 mIU/ml 1,50-9,30
SHBG- 16.59nmol/l 14,5-48,4 nmol/L
ENydkrologi wyspowiadalem sie wszystko co bralem itd
MarcelQ , w partnerce mi opada, musze sie tak wczuwac i czasem zalapie na chwile ale potem szybko miekknie , na recznym to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 272 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47039
Ile masz lat?Endo mógł chociaż cloma przypisać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w ułozeniu cyklu

Następny temat

Hard Redukcja

WHEY premium