SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miekki wzwod

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94888 Napisanych postów 364896 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670397
jadra wróciły do normy tak więc musisz podnieść lh i fsh

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 965
zrobił te badania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 380
Nie robilem na ten estradiol , clomid juz od 2 dni leci, wzialem narazie 30 tabsow pobiore zobacze co bedzie, bo poki co to impotent konkretny .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Masakra jakaś. Napisali Ci konkretnie co masz zrobić a Ty po swojemu. Potem płacz że fajka miękka.. Badanie kosztuje 20 parę zł..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 380
Wiem o tym ale i tak jak mi tu mowili to jestem zablokowany no i z tego powodu moze byc ta fajka miekka. w 4 tyg zjem clomid, jezeli bedzie to samo, to wtedy pojde zrobic na ten estradiol, powtorze tez badania na fsh lh i shbg, i z tym do seksuologa, bo jak mi ten clomid nie pomoze, a estradiol bedzie w normie to ja juz nie wiem co sie dzieje. A do tego seksuologa to tez bez sensu , bedzie mi zaraz wyszukiwal problemu w psychice. Nie wiem dopiero 2 dni cloma , zobaczymy co dalej, impotent na maxa nic nie drgnie nawet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2351
Na cholerę pytasz ??? skoro i tak sie nie stosujesz żenujące jest to ze zakładasz na forum 14dniowe konto.. oby sie spytać bo coś zje....ś i nawet nie słuchasz ludzi doświadczonych... konkretny de.il..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94888 Napisanych postów 364896 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670397
widzę dalej traktujesz leki jak cukierki a organizm jako pole doświadczalne,twoja sprawa ale oby się nie okazało że sam strzelasz sobie dalej w kolano .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 184 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13368
a dla mnie takie tematy też są potrzebne bo może w ten sposób uświadomią co niektórym że sterydy mogą zrobić kuku. a do autora to brak słów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94888 Napisanych postów 364896 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670397
szkoda gadać.
Jeszcze mam pytanie poranne erekcje są?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 380
Czasem sa ale to rzadko , ogolnie jest mega slabo, pojechaliscie mnie z tym ze nie zrobilem badan na ten estradiol , a ze clomid laduje byc moze nie potrzebnie? ale przeciez jestem zblokowany. Moge pojsc zrobic te badanie ale pytanie czy na clomidzie , moge to zrobic czy clomid moze miec jakis wplyw tez na ten estradiol?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w ułozeniu cyklu

Następny temat

Hard Redukcja

WHEY premium