SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Methanabolon - ( EAP / Holland ) 1tab / 5mg

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 641 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7205
to ladnie wazysz 7kg wiecej niz ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9761
rudolf00 pisz na gg to pogadamy 1745501 my number

hahaha

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 480
david widze ladnie mata cie porobila zeby 10kg na metce przytyc to laadnie eap dobra meta przynajmniej lepsza niz rusek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 271 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2676
no jak *** po mecie jeszcze holenderskiej 10 kg ahhahahahhahahaha j aniemoge zeby ci 4 kg wpadło to bedzie zaszczyt to po strzałach powinno wpasc ze 30 kg co hehehehhehehehehehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1879
Po mecie EAPu wszyscy znajomi a było ich wielu.. byli zadowoleni,osobiście testowałem i metka super i w dodatku żadnych typowych problemów podczas cyklu,mając do wyboru SCANA i BRITISH DISPENSARY(w saszetkach po 100tabl,chociaż też jest ok) polecam śmiało EAP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9279
Siemka , czy uważacie że ta metka jest dobra na 1 cykl? czy lepiej zainwestować w polską ? hm czekam na wasze relacje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Jeśli masz dostęp do pl inwestuj właśnie w nią.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9279
ok krzykacz a co byś jeszcze doradził prócz tej mety ? co można z nią połączyć ? Mój cel : troszke się wyrzeźbić z nabraniem masy ? nie wiem czy wogóle takie coś jest możliwe ponieważ w SSA jestem zielony ;) dzięki mistrzu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Patrząc w profil ciężko będzie Ci osiagnąć cel jaki sobie zamierzyłeś.
Poczekałbym jeszcze z saa do 85kg na "sucho"

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9279
Yhym , ty jestes znawcą więc wiesz lepiej , jak narazie mowisz jechać na odżywkach Białka,kreatyny i spalacze?
Ale mówisz że realny jest mój przyszły Cel ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hgh

Następny temat

Stanabolon - ( EAP - Holland ) 1tab / 5mg

WHEY premium