SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metha-Drol Cczy warto i jaki odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 83
A można metha-drola z pro trenem połączyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
zacznij może od ankiety działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 83
1. WIEK: 28
2. WAGA: 95
3. WZROST: 195
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 110
-udo: 60
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3lata 6mies.
6. DIETA: brak wcinam środki na łaknienie, jem wszystko
-białko: /
-węglowodany:/
-tłuszcz: /
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:2 cykle tren i propa x2
8. TRENING: 3x na tydz
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:16-18 mies
11. POZIOM BF%: /
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudnięcia
13. STAN ZDROWIA: b.dobry (wyniki badań)
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: moze łysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii): szybka ale po woli zwalnia w tym wieku
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120kg seria
-martwy ciąg: 100 kg
-przysiad:80 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 83
Mój cel to masa masa i jeszcze raz masa a rzeźba za 6-8 mies i wtedy dorzuce diete :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
no to cos tu nie gra :)

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 83
co nie gra?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
czemu diety nie masz a za doping lapiesz?

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 83
a wiesz co to jest megalia? :P nie potrzebuje na razie diety a poza tym bardzo ciężko mi by było ją utrzymac ponieważ, pracuje na 3 zmiany i nie jestem w stanie jesc co 2 godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
nie musisz jesc co 2 godziny. Tymbardziej jak łykasz megalie to powienes przypilnoiwac michy zeby w sadło nie poszło

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 83
nie mówie że nie pilnuje, nie jem bezwartościowych posiłków takich jak chrupki,zupki chińskie ograniczam fast foody do minimum wcinam ryż,jajka,makrele,szproty,pieczywo jasne/pełnoziarniste,pije soki,oczywiście pierś z kuraka i inne odmiany chudego mięsa, ograniczam też słodycze.Ale w sumie to chcę nabrac wiecej masy zalania niż suchej,a później sobie zbije mase i zrobie rzeźbe za kilka miechów.A megalie biore w połowe mniejszej dawce niz zalecana, żeby nie poszło tyle w bojler:P piłem już syropik i wiem jak działa:D mam dobrą przedtreningówkę, i amino.I chciałbym się dowiedziec tak jak napisałem wyżej "czy można zrobic cykl na metha-drolu i pro trenie"?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblokowanie po cyklu POMOCY

Następny temat

DECA + SUSTA JAKI CYKL I ILE CZEGO

WHEY premium