SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol - 1 cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 489
Po prostu uważam ze meta na 1 cykl to zły pomysł. Wiem to z Autopsji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
tylko poleć wtedy mete 8 tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 50 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 280
Z racji tego, że to mój pierwszy cykl planuję podejść do niego rozsądnie.
Myślę o 100, max 150 tab. Na odblok 1-7/10(dni) Clomid 50mg. Z profilaktyki jeszcze:
na wątrobę Esseliv Forte do każdej porcji mety, Saw Palmetto i pod ręką nolvadex, a po cyklu Hepatil.

Co do pytania o suplement na stawy: problemu nie mam, myślałem, by dorzucić profilaktycznie, by pozostało bez problemów. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 50 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 280
Mam mete w stężeniu 10mg, jak dawkować? 1 tab rano i 1 tab na noc?
1-6 metanabol 20mg ed
Mam metę w stężeniu 10mg, jak dawkować? 1 tab rano i 1 tab na noc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95087 Napisanych postów 365248 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1671359
łam tabsy na pół i dawaj do 4 głównych posiłków

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 50 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 280
Dzięki za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 50 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 280
Nie mogę edytować postu, a chciałem jeszcze zapytać o dawkowanie cynku, bo postanowiłem dorzucić na syfy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95087 Napisanych postów 365248 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1671359
dorzuć ze 2 tabsy na noc

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 50 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 280
Odczuwam ból przy dotykaniu sutków, a na prawym jest widoczne zgrubieniem gdy przejedzie się palcem.
Jeśli chodzi o wygląd to jest normalnie bez zmian. Dawać nolvadex czy poczekać? (jak dawkować)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Jeżeli faktycznie coś się dzieje z sutkami to daj 20-30mg nolvy ed aż do ustąpienia objawów a potem po 10mg do końca cyklu, odbloku i jeszcze tydzień po.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

decanaxin+sustanaxin

Następny temat

Cypio + Bold - sprawdzenie cyklu

forma lato