SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16
Witam Panowie;)
Mam pytanko mam metanabol 10mg . I mam 72tabletki to bedzie chyba na 3 tygodnie :)
Jak brać te tabletki po ile razy dziennie i jaką ilość ???
Bo ja słyszałem że po 4 dziennie i co 4 godziny ???Ale nie wiem czy to prawda.
I nie wiem czy mam też mieć jakąś dietę i jak coś to jaką :)
I słyszałem że mam brać też jakieś osłony na żołądek iwg ???
Jak coś to pierwszy raz będę brał metkę i nie dziwcie się że zadaję takie głupie pytania.I słyszałem też o 2 on 2of to o co w tym chodzi ???
i jak mam ćwiczyć do tego.I mam te tabletki i na jednej pisze 10 a na drugiej pisze AP i co to wg znaczy i czy to jest to samo.
Jak coś do z gury dziękuję za odpowiedź i Proszę o jak najszybszą Odpowiedź ;)Dzięki i Pozdrowienia.;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
https://www.sfd.pl/METANABOL__info-t429641.html 

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 399 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4291
PakerZbreslau nawet mu tego nie podawaj!
brzezik6789 najpierw daj ankiete działu: https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html
Ale i tak widzać, że koks nie dla Ciebie, jeszcze nie masz pojęcia w co chcesz się bawić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1085 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34979
Chyba alchemie dorwal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
16 lat -> regulamin.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13371
dział od 18 lat, dziękujemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 6031 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129097
brak pojecia o saa diecie treningu profilaktyce. Nic nie biez zadnej mety zacznij jesc 5-6 zbilansowanych posilkow i beda efekty potem ew kreatyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 387
witam. mam pytanko jestem 3 tyd. na mecie dzis wyjechalem na 3 dni i zapomnialem wziasc ze soba mety czy mozna zrobic przerwe 3-4 dniowa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Możesz.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2559
dolacze sie do pytanie po ilu dniach juz czuc metke dokladnie balkana jade 30ed?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hcg i clomid do cyklu

Następny temat

Deka c7d Tesc c7d + przedłużenie cyklu i nstp oblock opinia

WHEY premium