SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1578

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

80

Wzrost

184

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

114

Obwód uda

63

Obwód talii

84

Staż na siłowni

Ok 5 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Staram się trzymać lecz finanse jak i praca nie pozwalają mi na trzymanie diety na styk

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Zadne

Opisz swój plan treningowy

Pon klata biceps wt plecy kaptury środa brzuch i łydki Czwartek bary i triceps piątek nogi i łydki sobota brzuch przedramię kaptury

Cel cyklu

Masa i siła

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Ok 18%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Mezomorfik

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klata 133 nogi ok 150 martwy ok 190
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 314
Czesc wszystkim mam 23 lata ćwiczę od 15-16 roku życia z przerwą 2-3 letnia.A więc tak chciał bym wjechać na pierwszy cykl jak sam temat mówi na mete. Wiem że to nie jest odpowiedni środek na pierwszy cykl ale panicznie się boje igieł i w tym problem. Była też opcja żeby wjechać na ture ale podobnież 9/10 osób mówi że ich denerwuje dużo bd wszystko i są bardziej nerwowi więc ja odpuściłem ze względów prywatnych. A więc mam 100 Tabs i chcialbym wjechać na 6 tygodniowy cykl. Mógł by mi ktoś rozpisać jak brac, trening jaki sobie ustawic w sensie ile powtórzeń najlepiej i jak i ile brać na odblok clomid.
Moje rekordy to
133 klata
Przysiad ok 150
Martwy ok.190
Ok-(nie wiem nie sprawdzałem się brałem na serię stąd te wyliczenia )
Wymiary:
Klatka 114
Pas 84
Biceps 42
Udo 63
I tak wiem że jest napisane na innych forach ale jedni piszą tak drudzy odwrotnie więc prosił bym o wypowiedź w miarę znawców na te tematy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 314
Aaai metenabol mam w tabsach 1- 10mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8496
Jak po turze im bije to po mecie by oszaleli, meta to zdecydowanie za mocny środek na pierwszy cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
A co jest dobre na pierwszy cykl ?

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94454 Napisanych postów 364387 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668982
Poleć na tej mecie z 8-10 tyg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 314
Pierwszy cykl najlepszy krótki z tego co się orientuję to testerom solo a opcja drugą na dłuższy cykl to testosteron +deka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Ja bym testa enan dal 300 mg
Zdrowiej na tym wyjdziesz lepsze i trwalsze efekty oczywiście jak dieta będzie bo pamiętaj to podstawa

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
radzik118
Pierwszy cykl najlepszy krótki z tego co się orientuję to testerom solo a opcja drugą na dłuższy cykl to testosteron +deka

Zmień dział na suplementację i odżywianie

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 314
Mięsa ale problem w tym że się boje zastrzyków więc odpada. Dietę mam ale jak powiedziałem skromna gdyż finanse mi nie pozwalają i praca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 314
Nuras*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Sory czytałem parę tematów

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje dobra rozpiskę na cykl

Następny temat

Cykl Enan i oxa

WHEY premium