SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta antek na kick

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 125 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4615
Dokladnie tu albo pct albo lecisz dalej na krótkich estrach i wycinasz wg mnie najlepsza opcja.

Kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy za pieniądze, których nie mamy żeby zaimponować ludziom, których nie lubimy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
albo wycinasz na dlugich estrach bo roznicy nie ma
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3547
Uwazacie za zaychanie receptorow i dawanie im odpoczax podczas mosrku to mit?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 125 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4615
kamilplnk
albo wycinasz na dlugich estrach bo roznicy nie ma


No zgadza się i różnicy nie ma ale warto czasem po wielu miesiącach cyklu na długich estrach wejść sobie na krótkie. U mnie to się sprawdza. Psycha trochę odpoczywa po wielu tygodniach zamuły. Nie masz tez tak ze na propku jesteś żywszy?

Kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy za pieniądze, których nie mamy żeby zaimponować ludziom, których nie lubimy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
crocodile
kamilplnk
albo wycinasz na dlugich estrach bo roznicy nie ma


No zgadza się i różnicy nie ma ale warto czasem po wielu miesiącach cyklu na długich estrach wejść sobie na krótkie. U mnie to się sprawdza. Psycha trochę odpoczywa po wielu tygodniach zamuły. Nie masz tez tak ze na propku jesteś żywszy?
od romu planuje zejsc na krotkie estry i jedyne co mi sie udalo to raz npp i raz maser krotki ale muszw wkoncu zrobic mostek i wejsc z krotkimi esrami zeby poczuc ta moc tylko mostek co chwile wypada z moich planow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
alexadrian
Uwazacie za zaychanie receptorow i dawanie im odpoczax podczas mosrku to mit?
tak to mit a mostek robi sie zeby odsapnac od towaru i poczuc po mostku ta moc..ale po 16tyg niepotrzebne Ci to
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3547
No ja to jak najbardxoej jeatem za cyklami jak najdluzdzymi poki zdrowie dopisuje. Ale tak od razu wchodzic na redukcje po antku..

Jakie dawki bolda ? Jedni mowia 350 na tydzien co wg mnir jest wyrzucanirm kasy w bloto. Inni z kolei ze nizej niz 1g nie warto . z kolei duzo osob mowi ze bralo 600-750 max i dzialalo. Jak to z nim jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 125 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4615
Dużo zależy od stażu i pewnie tez od danego ug. Ja pierwszy kontakt z boldem to było 750mg ew po jakiś 5 latach stażu.

Kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy za pieniądze, których nie mamy żeby zaimponować ludziom, których nie lubimy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3547
Mozna walic razem z tesciem czy nie kombinowax i przykluc raz na 7 dni

Szczerze wolalbym deke ale dopiero co jechalem tren na redu i chuba nie barszo tak dac nandrolon jeden po drugim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
IMO antek przed redu fajna sprawa. Doje... maksymalnie masy. Odstawiasz schodzi woda i juz jest zacheta do redukowania dalej. Bold to takie minimum 600. U mnie 750 do 1000. A poza tam to trzeba pewnego miec bo ostatnio to sie raczej IA w tym boldzie pojawialo.

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to jest symex?

Następny temat

Odblok po długiej bombie

WHEY premium