SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta Gino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23
Po ostatnim cyklu mety wyskoczyło małe gino, dodam że brałem nolvy, dopiero pod koniec cyklu zorientowałem się, że wyskoczyło gino więc zarzuciłem paczkę nolvy, podczas brania nolvy nie zmniejszyło się, ale 2 miechy potem zmniejszyło się jest niewidoczne ledwo wyczuwalne

Boję się igieł a chce popracować nad masą, więc moje pytanie jest następujące, jakie są szansę na wyskoczenie gino podczas cyklu na mecie przy braniu cały czas nolvy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Kwestia indywidualna, aczkolwiek jak będziesz atakował 10mg od początku to zmaleją trochę.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29261
jak będziesz sie stale truł oralami to długo nie pociągniesz,prędzej czy puźniej będziesz musiał sięgnąć po igły;)chcesz pakować a igiełki sie boisz? spoko też tak miałem;)

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23
no fakt masz rację.
Tylko przy innych środkach też pozostaje problem gino...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
nie ma się czego bać :D igły są ok :)

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
a ja tam na pierwszy cykl yeblem propa z brd nogi urywalo ale sila byla wiec bilem ciagle haha , a ten sie igly boi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
potem robisz sie taka ala narkus i codziennie byś walił shoty

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
no dokładnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca + tesc + meta - potrzeba rozpiska!!

Następny temat

Spalacze z efedryną z USA, Chwyty marketingowe czy prawdziwa efedryna?

WHEY premium