SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta Balkan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 159
Witam wlsanie przestalem brac mete zjadlem 100 tab i juz od 5 dni nic nie biore nic nie odblkowalem sie bo mowili ze po 100 metexa nie jest zbędne. Przyrosty nawet spoko 4 kg waga do przodu lapka ok 1,5 cm i narazie nic spadkow nie mam mozliwe ze tak zostanei czy musza byc jakies spadki ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 355 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7545
clomid powinienes wziasc :D
spadki beda:D 4 kg to malutko hehe
dietka byla?:P jak nie to spadnie z nadwyzka:D

Zmieniony przez - kosiarjo w dniu 2011-11-20 20:32:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 159
po jakim czasie one sie pojawia narazie nic na sile 0 wszystko jak na cyklu xD hehe dodam ze bralem BALKANA rozowe te male tab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5298
bałkan jest 10mg/tab wiec radziłbym zjeść trochę clomidu chyba ze bloka nie czujesz to organizm powoli sam się "wyprostuje"

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 159
własnie nic nie czuje xD sila zostala taka jak byla wszytsko elegnacko waga tak samo nic nie spada ani nic mam nadzieje ze tak będzie . Ale pewnie za jakies 2 tyg dopiero spadki złapią ale zobaczymy meta byla dobra ladnie klepala : P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29305
jak bd patrzył tylko na wage to spadków może nie być, mięśnia spadna a przybierzesz troche tłuszczu co jest bardzo prawdopodobne po cyklu i bd myślał że spadków nie ma a sylwetka bd do dupy. patrz w lustro a nie na wage. kiedyś też patrzyłem tylko na wage i wymiary i byłem zadowolony puki nie gadali namnie w robocie grubas;)

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29305
a kiedy skączyłeś cykl?

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 159
5 dni temu no moze 6 patrze w lustro jest dobrze jest lepiej niz przed cyklem. lapa narazie nie spada tyle co bylo to jest caly czas : ]co o tym sądzisz . taki typek mi na silce gadal i sie smial ze moze DOBRY mięsien bardzo wklepalem ale niewiem jak to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29305
to daj znać za około miesiąc lub dwa czy spadki były. dobre pct i spadki mogą być nie wielkie po takim cylku

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 159
Ziomek za 2 miesiace to ja chce nastepny cykl robic od stycznia ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29305
to nie patrz na spadki, szybko nadrobisz

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy ph?

Następny temat

omadren 250

WHEY premium