SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mesomorph

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 33 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 210
wydaje mi sie ze nie ma roznia sie tylko etykieta <czerwona><zielona> smak tez sam czyli arbuzowy
kupilem puszke z zielona i probke z czerwona, smak ten sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no mi sie tez tak wydaje ze nie roznia sie skladem tylko kolorem etykiety mam czerwana i elagancko jest wymiata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
w stimulu dosypka jest na 100% - obecnie czekamy na bana :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 33 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 210
Meso i Stimul to są 2 petardy moim zdaniem. Ciekawe jak sie prezentują :
>Muscle Junky Psycho
>Rampage
>Bombshell
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
bombshell> meso obecnie testujemy w dziale, psycho ponoc lepiej dziala z saszetek niz z puszki dziwna sprawa sam zamowilem wlasnie probke, rampage odpowiednia wersja kosiarka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 33 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 210
w stimulu dosypka czego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 33 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 210
a ten USP LABS JACK3D 250g na allegro ponad 330 osób go kupiło, ciekawe jak działanie i czy to stara czy nowa wersja,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 29 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1865
To stara wersja z geranium, sam zamówiłem właśnie z allegro. Z resztą widać, że idzie jak ciepłe bułki. A co do działa to kosa, pobudzenie takie, że nie można w miejscu ustać, a zmęczenia prawie nie czuć. Skracałem przerwy między seriami bo już nie mogłem doczekać się następnej. Po treningu jednak lekki zjazd. Ogólnie oceniam 9/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 33 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 210
a jak wypada z meso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 29 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1865
Mesomorpha też zjadłem, stara wersja z geranium, mocniejszy od starej wersji Jack3d, powiedziałbym nawet, że dużo mocniejsza. Nie pamiętam jaki smak miałem ale był okropny i cały czas mi się nim odbijało. Brałem jakieś 30 minut przed treningiem, siadałem przed kompa i czekałem na ten moment, aż wybuchnie Trzepało niesamowicie, biegiem na trening, tam najlepiej bez przerw między seriami, tak jak w jacku zero zmęczenia, mogłem trenować w nieskończoność. Po treningu i powrocie do domu jednak mega zwała, niesamowita zamuła i jedyne co wtedy się chciało to iść spać. Ale działanie ogólnie na plus, turbo moc, silniejszy jak jacuś ale zwała też mocniejsza. Ogólnie jak będę zamawiał następną przedtreningówke to Jack3da stara wersje, Mesomorph dla mnie trochę za mocny. Ale po jednej i drugiej ludzie pytali ''czego żeś się nawciągał?''
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna a odżywianie

Następny temat

Co powinienem brac żeby nabrac masy

WHEY premium