SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Melanotan II

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 30209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 389 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4495
hej mam pytanko co do tych pieprzykow czy one znikaja po odstawienu srodka czy zostaja .. ogolne moje spostrzezenia z brania tego srodka to duzo skok libido czasem az uciazliwe :) troche czlowiek chodzi zmeczony podwyzsza tem ciala wystepuja lekkie bole brzucha i bole glowy. srodek działa a gdy doda sie solarium to efekt 3razy lepszy ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
pieprzyki nie znikna, skok libido widoczny, szczegolnie jak walnelem wieksza dawke dodatkowo troche schudlem

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uzywalem tego wiele razy.

ciemnieją pieprzyki - jednak po odstawieniu melanotanu wszystko wraca do normy.
nowopowstale pieprzyki nie znikają, jednak w pewnym stopniu bledną po odstawieniu mt2.

wzrost libido znaczny. spontaniczne erekcje. ograniczenie apetytu.


Hm... należy pamiętać, że środek ten zwiększa możliwości melanocytów. Aby mieć ciemną skórę potrzebne jest solarium (trzeba słońce/solarium traktować jako swoisty aktywator melanocytów. Efekt opalenizny będzie znacznie spotęgowany)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3456
z tymi pieprzykami to tak samo jak po oxsoralenie lub po intensywnym opalaniu na mocnym sloncu

czarny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
dokladnie, wiem po sobie jak sie przysmazylem na sloncu za mocno to pieprzykow mi przybylo
1

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 389 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4495
po viagrze tez skora ciemnieje :D to ma cos wspolnego bo po tym i po tym stoi :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3456
to ma zwiazek z tym ze organizm produkuje wiecej melaniny

czarny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 389 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4495
witam ... spotkal sie ktos z tym ze te ampulki przy nabijaniu soli wybuchaja to dno peka pod cisnieniem raz mi sie zdarzylo drugi juz uwazalem a to gow... itak peklo i 3setki w plecy nie no masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli tak jak po solarium jak ktos ma tendencje do pieprzykow to beda sie pokazywac?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DNA Laboratories

Następny temat

Methandienone Russia

WHEY premium