SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Megabol: Isoplex.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
ja próbowałem Whey Optimum - chyba zbyt optymistycznie odebrałem reklamę, i się trochę zawiodłem. Nie jest złe - ale aż tak cudownie pyszne też. Pieni się potężnie - piana ma delikatny posmal syntetyczny, sam płyn już jest bardziej.
Tych też spróbuję pewnie... ale już bardziej sceptycznie podejdę - może się tak nie zawiodę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Odświeżę trochę. Kupiłem sobie bananowe białeczko. Smak miazga. Smakuje jak sok bananowy. Z chłodną wodą jest super. Nie wiem jak z mlekiem, bo nie pijam, ale podejrzewam, że będzie jeszcze lepsze. Pieni się, ale nie ma się co dziwić bo duży udział WPI i WPH. Lepiej w szklance rozmieszać łyżką. Miesza się dobrze i się nie pieni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2952
dzisiaj piłem jedną porcję o smaku tiramisu...
dotąd żadna odźywka nie wywołała u mnie odruchu wymiotnego. obrzydliwy smak.. nie wiem kto to dopuścił do sprzedaży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2852
wczoraj zakupilem sobie o smaku tiramisu.. ostatnio mialem cfm z vitalmaxu, wiec tiramisu wchodzi jak delicje :D
jedno mnie zastanawia, mieliscie folie pod nakretka?? bo ja nie. Jeszcze sie z takim czyms nie spotkalem..

This is Animal.Can you handle it?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Nie miałem. Na wielu białkach nie było, które kupowałem. Tak jak sobie myśle to na większości.
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 681 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21946

DZIK !!

▪█─────█▪

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
to nie dzial od opinii

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27
Jem to od 3 lat i folii nie było nigdy, za to miarka to by się zdała. Macie na sklepiku tiramisu? bo w mojej pobliskiej dilerni coś deficyty częste a mnie Isoplex podpasował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
DATY!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
j/w
o takie rzeczy pytaj BOK lub wystarczy zerknac na smaki w sklepie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto moze niech pomoze

Następny temat

Jakie suple?

WHEY premium