SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mega Burgery

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3263


Bardzo dobre chude burgery wołowe :]
Co trzeba:
Mięso wołowe na tatar - "morliny" jest gut albo można zmielić rostbef pół na pół z polędwicą 250g
cebula
torba ryżu
sos teriaki
2 jaja
sół pieprz
czosnek
koncentrat pomidorowy
musztarda
kukurydza

Energia 851
Białko 74
tłuszcze 22
węglowodany 88
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na smalcu lepiej wchodza :) a i bulka zytnia lepiej pasuje bo tak to bardziej golabki a nie burgery :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3263


mieszamy w misce mięcho, cebule, jajo, pieprz, łyżeczkę musztardy i łyżeczkę koncentratu pomidorowego i tajny składnik sos teriaki :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3263


do smażenia kupiłem niezłą rzecz i chciałbym ją wszystkim polecić - oliwa tłoczona z różnych ziaren i pestek różnych owoców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3263


więc leje na patelnie, robimy małe burgerki i smażymy.
nie potrzebują długiego smażenia jak dobre mięso - dobrze jak zostaną różowe w środku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3263


jako dodatek ryż z patelni z odrobiną sosu sojowego , jajem i kukurydzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3263


I gotowe!

jako że jestem przeziębiony i leżę w domu to mam czas gotować : ]
może coś jeszcze wrzucę!
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3263
aaa i warto dodać troszkę mąki (łyżkę stołową) do mięsa żeby się nie rozpadały!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5727
A gdzie buła, ser żółty i warzywka
Ładnie wyglądają. Gdzie i w jakiej cenie nabyłeś tę oliwę?
SOG leci
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3263
trochę dietetycznej bez buły i sera ;] a ten olej kupiłem chyba w jakimś realu ale zobacz tu http://vitamarket.pl/sklep/p7116-Vitosan-olej-z-nasion-zboz-i-owocow-1l.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5727
No na real mam blisko, 25zł trza wypróbować ją będzie.
Pozdrawiam
edit: a sog nie wchodzi już

Zmieniony przez - NTJ w dniu 2009-02-02 18:48:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
fajne kedys zrobie


sog
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jajka faszerowane

Następny temat

Mięsna posypka

WHEY premium