SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mayday Polska-zdjęcia !

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
nie wydaje mi sie zeby na Club Rotation byl lepszy klimat niz na Mayday
co prawda nie bylem w Katowicach ale tak mysle...
Spodek to jednak Spodek....
no i grali 'troche' lepsi Dj'e...
a laski pewnie na Mayday tez byly za***iste tylko akurat nie ma ich na zdjeciach...
na tej stronie ze zdjeciami z Areny to sa praktycznie same laski...

ale podsumowujac impreza tak czy siak byla 1 klasa... juz sie nie moge doczekac kolejnej edycji....


------------------------------
" Kto nie idzie do przodu, ten się cofa..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
I ja przychylam się do tego co powiedział Karool. Impra była super ale słaba w porównani udo Mayday-a. Laski takie same, chociaż na Mayday-u więcej przebranych. W Katowicach było lepsze nagłośnienie, lepsi Dj-e, lepsze efekty świetlne i sam Spodek jest dużo większy, ale i tu i tu warto jechać. Sog za link do strony z fotkami. Włąśnie ściągam :).

Kulturystyka naturalna nie obejmuje sterydów anabolicznych ani innych substancji szkodliwych dla zdrowia i opiera się na naturalnej zdolności organizmu do wysiłku, regeneracji i wzrostu.

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1294 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5260
hehe ja tyeż sciągam , ale coś mi sie długo te foty otwierają.Veter ja nie mowiłem że lepiej było na rotation tylko że po tych fotkach tak można wnioskowac, na śląsku są najlepsze impry techno.pozdrowionka

prongo------Być nie mieć------

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 369 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2875
to ma cie spoko.
wracajac do kwestii dresiarstwa to wydaje mi sie (mam nadzieje ze wam tez)
że drasiarza najszybciej poznasz nie po dresie lecz po zachowaniu.
ogolnie lubie wyskoczyc w dresiku ale na spacer z pieskiem (dresiku typowo dresikowatym)

tez słyszałem że u was jest konkretnie w klubach

pozdrowienia

"dawaj, dawaj.....nie przestawaj!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
A chyba mqasz rację co do tych dresiarzy. Ja też czasem mam na sobie dresy, bo wygodnie i po prostu lubie ale na dyskę to broń Boże w czymś takim.

Kulturystyka naturalna nie obejmuje sterydów anabolicznych ani innych substancji szkodliwych dla zdrowia i opiera się na naturalnej zdolności organizmu do wysiłku, regeneracji i wzrostu.

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 369 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2875
dlatego sogus bracie.....
pozdrawiam

"dawaj, dawaj.....nie przestawaj!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Kilka zdjęć z sieci.

Müchafcükrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


.

Müchafcükrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


.

Müchafcükrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


.

Müchafcükrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szczęście moje- ma już 2 latka !!

Następny temat

Kilka fotek z wakacji

WHEY premium