SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masato vs. Andy Souwer na Dynamite!! 2009

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4734

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Andy Souwer vs. Masato




Tegoroczny mistrz K-1 MAX, Georgio Petrosyan, został zmuszony do wycofania się z walki wieczoru przeciwko Masato na Sylwestrowym FieLDS Dynamite!! z powodu złamania prawej ręki. Zastąpi go Andy Souwer.

W tym roku Masato, dwukrotny triumfator K-1 MAX i japońska ikona K-1 ogłosił, że kończy swoją karierę i walka z Souwerem (również dwukrotnym zwycięzcą K-1 MAX) będzie jego ostatnią. Ich dwa poprzednie starcia zakończyły się zwycięstwami Holendra i Masato liczy, że tym razem już zdoła pokonać rywala. Walka odbędzie się na dystansie 5 rund po 3 minuty z możliwą dodatkową rundą.

Masato:

“Myślę, że ludzie pamiętają mnie, jak po pokonaniu w listopadzie 2000 roku przez KO Mourada Sari [uważanego wtedy za jednego z najlepszych zawodników na świecie] wziąłem mikrofon i powiedziałem ‘Teraz zaczyna się moja era’. Dziewięć lat później, 31 grudnia 2009 chciałbym pokonać Andy’ego Souwera i ogłosić, że ‘moja era, którą zapowiedziałem w 2000 roku, właśnie się zakończyła’. Spotkać Souwera w walce kończącej kariery to było moje przeznaczenie. Ta opowieść skończy się moim zwycięstwem nad Souwerem. W 2003 zostałem mistrzem, potem jeszcze raz w zeszłym roku, a nie potrafiłem go pokonać. Dlatego właśnie on jest moim przeznaczeniem, moim ostatnim przeciwnikiem. To będzie pamiętna walka."

sesja treningowa Masato




A teraz cała rozpiska walk oraz plakat




Sengoku Raiden Championship:
Satoshi Ishii (0-0) vs. Hidehiko Yoshida (8-7-1)

Super Hulk GP 2009 Final
Ikuhisa Minowa (43-30-8) vs. Rameau Thierry Sokoudjou (7-5)

Dream vs. SRC Card:
Shinya Aoki (22-4) vs. Mizuto Hirota (12-3-1)
Alistair Overeem (31-11-1) vs. Kazuyuki Fujita (15-8-1)
Katsuyori Shibata (4-6-1) vs. Hiroshi Izumi (0-1)
Kazuo Misaki (22-9-2) vs. Melvin Manhoef (23-6-1)
Hayato Sakurai (35-9) vs. Akihiro Gono (30-15-7)
Tatsuya Kawajiri (25-5-2) vs. Kazunori Yokota (11-2-3)
Hideo Tokoro (25-21-1) vs. Jong Man Kim (21-10-3)
Hiroyuki Takaya (12-1) vs. Michihiro Omigawa (8-8-1)
Norifumi Yamamoto (17-2) vs. Masanori Kanehara (14-6-5)
Gegard Mousasi (27-2-1) vs. Gary Goodridge (23-19-1)

K-1 Koshien Tournament Final
TBA vs. TBA

K-1 Kosihen Tournament Semi-Finals:
Shota Shimada vs. Katsuki Ishida
Hiroya vs. Masaaki Noiri

K-1 Koshien Tournament Reserve Fight:
Tsakusa Fuji vs. Tatuya Kasukabe

K-1 Card:
Masato vs. Andy Souwer
Ray Sefo vs. Yosuke Nishijima

Co nowego? Potwierdzono walkę Mousasiego z Doodridgem. Wcześniej była ona niepewna. Kontuzjowanego Marlona Sandro zastąpił Koreańczyk Jong Man Kim (21-10-3). Gala odbędzie się 31 grudnia o godzinie 9:00 (rano) czasu polskiego.

Update: Walka Gegarda Mousasiego z Gary’m Goodridge’m odbędzie się na zasadach MMA, a nie jak wcześniej planowano, K-1

Źródło: www.fight24.pl 

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ej, mówcie co chcecie, ale Souwer nie pokazał w ogóle tego, co umie. przez pierwsze dwie rundy nie robił centralnie NIC, tylko dawał sie bić potem było lepiej, ale to dalej nie był Andy, jakiego znam z poprzednich walk rękami niby coś tam próbował, ale te kolana jakieś bez mocy i w ogóle...

Masato wygrał jak najbardziej zasłużenie

i bardzo fajnie sie Andy po walce zachował, jak go podniósł

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
i tak Andy wygra

a tak ogólnie to rozpiska ciekawie sie zapowiada i chyba lepiej, że Mousasi walczy na zasadach MMA.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Ankieta dodana obstawiać swoje typy

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
swoją drogą, jako ciekawostkę można podać, że Mousasi waży 205lbs (93kg), natomiast jego przeciwnik Gary Goodridge - 240lbs (109kg), więc różnica wag jest sporawa
dane wzięte z Sherdoga

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 365
Wiadomo za kim jestem ;)
Może i Souwer wygram ake boli mnie fakt, że Masato kończy kariere, chociaż jestem nieco zawiedziony, że to właśnie Andy walczy...
Ich pojedynki ogladaliśmy już kilka razy i były świetne, ale chciałbym zobaczyć Masato w starciu z Petrosyanem.
Ja trzymam kciuki za Masato, bo jest on jak dla mnie najlepszym zawodnikiem k-1 MAX, i szanuję go za to, że ma swoje zasady...

Ona podała mi dłoń i ja dla niej klęknę
Ja dla niej padnę
Ani słowa ze strony ludzi i ja to odgadłem
Mnóstwo słów o Tobie:
Mówione, pisane, czytane i tak sie nie dowiem
Bo tajemnica owiane jest to:
Dobro czy zło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Jakoś dalej mam przed oczami walkę Masato z Buakawem, jak dostał takie manto że żal było patrzeć na niego.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 365
Ja mam przed oczami, drugą walke Masato z Buakawem, kiedy to ten dostał ; )
To, że jakos nie bardzo lubisz Masato, to nie oznasza, że musisz po nim jexdzić, Buakaw też nie jest najlepszy jak siię niektórym wydaje.
Powinieneś choć troche okazac szacunku dla Masato i przyznać, ze jest świetnym zawodnikiem, bo gdyby nie on, to k-1 MAX w pewnej części straciby swój urok,...
Masato to człowiek, którego atutem jest dynamika, dlatego, jego wlaki sa tak ekscytujące...
A Buakaw jest dobry tylko w nogach ;]

Ona podała mi dłoń i ja dla niej klęknę
Ja dla niej padnę
Ani słowa ze strony ludzi i ja to odgadłem
Mnóstwo słów o Tobie:
Mówione, pisane, czytane i tak sie nie dowiem
Bo tajemnica owiane jest to:
Dobro czy zło

...
Napisał(a)
Usunięty przez Lady M za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 372 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11685
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
To że to Twój idol to nie znaczy że masz się unosić. Gdzie po nim jadę?
Buakaw też nie jest najlepszy jak siię niektórym wydaje.
Gdzie napisałem że jest najlepszy ??
Powinieneś choć troche okazac szacunku dla Masato i przyznać, ze jest świetnym zawodnikiem
To że przytoczyłem walkę która mi najbardziej w pamięci zapadła nie oznacza że gościa nie szanuje, więc nie wyolbrzymiaj
A Buakaw jest dobry tylko w nogach ;]
jak widać na niektórych nogi wystarczają a na innych nie


Zmieniony przez - 4rScorpion w dniu 2009-12-30 21:48:52

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 365
Nie wyolbrzymiam ;]
Criplo - nie będę sie z tobą kłócił, zobacz walki Buakawa, i zobacz co dominuje ;]
Nogi ma świetne, ale jego Boks to porażka i nie ma co ukrywac, ale Buakawa też bardzo szanuje ;]

Ona podała mi dłoń i ja dla niej klęknę
Ja dla niej padnę
Ani słowa ze strony ludzi i ja to odgadłem
Mnóstwo słów o Tobie:
Mówione, pisane, czytane i tak sie nie dowiem
Bo tajemnica owiane jest to:
Dobro czy zło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Sporo kopie i fajnie się ogląda jego walki. Jednych lubimy bardziej innych mniej.
zresztą o gustach się nie dyskutuję

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak zalozyc sekcje

Następny temat

Kiedy się rozciągać?

WHEY premium