SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa przed redukcją.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 894

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Bf- Średnio niski. Jeszcze widać kaloryfer i żyły na bicepsach. Endomorfik , z dużą tolerancją na pochłaniane kalorie.

Wiek

26

Waga / wzrost

78kg 175cm

Staż treningowy

ok. 3

Cel cyklu

Masa

Stosowane już wcześniej suplementy

Monohydrat. Stack+Jabłczan.

Stosowane wcześniej spalacze

-

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

-

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

ok 1-1,5gB/1gT/4-6g ww

Przewidziane finanse na cykl

do 350PLN

Uwagi i sugestie

Bez stymulantów. Źle toleruję kofeine.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7140
Witam!
Potrzebuję jakiegoś budżetowego cyklu masowego na teraz póki jeszcze zimno, a po nim przyjdzie redukcja, choć nie ma wiele do spalenia bo bf niski.
Diety ścisłej nie ma, ale są przestrzegane zasady n.t odżywiania w sportach siłowych. Problemem jest to, że z rańca trudno zażyć kreatynę na czczo, bo bezpośrednio po dawce kreatyny jest śniadanie, ale z tego co się rozeznałem to ten fakt nie ma, aż tak destrukcyjnego działania na wchłanianie.
Trochę suchych danych: 26lat,~3lata na siłowni, rok temu pierwszy cykl na monohydracie od Universal'a, pół roku temu cykl Pure Power+ Cm3 wszystko z pozytywnym efektem.
Ostatnie dwa miesiące były przesiąknięte nawałem pracy i stresem związanym z ciążą dziewczyny, co skutkowało spadki, spore spadki.
Chciałbym wrócić jak najszybciej do zmasowanej formy sprzed ostatniego cyklu, by od maja-czerwca zacząć rzeźbę.

Budżet trochę cienki. Chcę się zaopatrzyć w SMACZNEGO gainera i jakiś stack BEZ stymulantów (Trening późnym wieczorem). Mam na to ok. 320-350PLN.

O czym myślę- Xpand 240kap.(Do śniadania) + Cell Pump(Przed Treningiem/Wieczorem w dni nie trenigowe.

Gainer:SFD - SFD Mass Activator. Warte to cokolwiek ? Pewnie słaby smak kosztem ceny, ale ważne, żeby miał te 14g białka na 50g ww.

Dobrze kombinuje? Jak coś poprawcie mnie, zaproponujcie coś innego, bo ja kompletnie nie interesuję się branżą odżywek, tylko tyle co zaglądnę do sklepu sfd.

Pozdro!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
gainer ok
przedtreningowka - lepiejcod Cp spisze sie PurePower z SFD, dokup do tego poj forme kreatyny np mono/jabłko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7140
ostatni cykl miałem PP+CM3. Był ok, były przyrosty, ale teraz chciałbym coś mocniejszego/innego.

Jaki smak Gainera najsmaczniejszy ?

Zmieniony przez - Moskacz w dniu 2012-03-04 12:09:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
CP nie jest mocniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jak byłeś zadowolony to wez taki sam zestaw jak ostatnim razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7140
Najprawdopodobniej tak zrobię, bo faktycznie było okej poprawa siły, parę kilo na plus bez ścisłego liczenia kalorii, ogólnie sylwetka podrasowała się i co najważniejsze bardzo ekonomiczny zestaw.

Ale Cp oprócz jabłacznu ma dodatkową porcję pompujących bajerów, taurynę i za 67PLN mam 60 porcji co wydawało mi się kożystniejsze. Ale co ja się znam ;)

Zmieniony przez - Moskacz w dniu 2012-03-04 12:19:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
te bajery masz w takich dawkach że i tak nie robi to różnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7140
Dzięki wielkie!
Dzięki Wam zaoszczędziłem blisko 100PLN, faktycznie po co przepłacać jak za większością firm produkujących odżywki stoi marketing.
Dobrze, że SFD prowadzi inną politykę sprzedaży:)
Pozdrawiam!

Zmieniony przez - Moskacz w dniu 2012-03-04 12:46:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mutant i No xplode

Następny temat

suplementacja

WHEY premium