SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa a redukcja - kolejność

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4326
Witam. Mam pytanie odnośnie kolejności cyklów. Mianowicie jestem jeszcze na treningu masowym - masa, siła idzie wszystko jest ok. Z tymże mam trochę sadła w okolicy brzucha i chciałbym się go pozbyć. Najlepiej za pomocą jakiegoś spalacza. I teraz pytanie czy zastosować go teraz i po uzyskaniu efektów, wrócić do treningu masowego? Czy może dalej robić masówkę, a redukcję zaczać dopiero za miesiąc lub później? Najchętniej bym tak zrobił, ale nie jestem pewny czy nie zmarnotrawię treningu masowego jeśli potem zastosuję redukcję. Mam suplement Nitrobolon Powder i chciałbym go teraz zastosować w połączeniu z białkiem. I po tym cyklu rozpocząć redukcję - czy to dobry pomysł? A może po prostu dołożyć do tego nitro i białka jakiś spalacz i robić trening masowy w połaczeniu z aerobami np. 3 razy/tydzień?

Buckie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a ja bym ci raził juz zaczac poprawac diete bo jesli robisz mase z tłuszczem to napewno robisz duzy bład- obetnij weglowodany, w razie potrzeby mozesz dodac troche bialka i tluszczy-np.mct, oliwka z oliwek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jak zaczyna wchodzić fat, to zmodyfikuj dietę/dołącz aeroby, patrz co się dzieje z Twoim organizmem i wyciągaj wnioski. staraj sie tak jesc by zminimalizowac przyrost tk. tłszuczowej. ja po prostu dokonczyłbym cykl masowy, (z uwzględnieniem tego co napisałem powyżej), zrobił tydzień -dwa regeneracji i zabrał się z redukcje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na mono a wyjazd...

Następny temat

JAka kretka??

WHEY premium