SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa mięśniowa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1701
Właśnie chcę zakupić odżywki na mase. Zależy mi na możliwie bez tłuszczowej masie mięśniowej. Podawajcie komkretne nazwy i jeśli trzeba zestawy według was najlepsze do tego celu. Piszę ten temat ponieważ kilku moich kumpli brało przez wakacje rosyjską metę i teraz są więksi ode mnie, dlatego mnie to wkuża ponieważ ja na to pracowałem przeszło 10 miesięcy a oni osiągneli to w 2 miechy.Dodam że mam spory budżet na ten cel.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
A masz diete kolego ? wypełni ankiete abyśmy coś więcej wiedzieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Odzywkami nie dogonisz kolegow na mecie.
Domyslam sie ze masz mały staż?
Wiec tak:
DIETA+
Keta mono-olimp vitalmax
Gainer-Zależy jaką masz przemiane materii
Białko-zależy ile możesz wydać
możesz dodać jeżeli masz kase
BCAA-olimp mc
AAKG-Trec
Gluta-extreme trec
ZMA-Olimp
Witaminy
-Olimp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
warezz twierdzisz, że koleś mógłby brać gainera, białko i BCAA na raz? Do tego jeszcze Glutamina...

Poleciłeś mu całkiem dobry zestaw

Na zmarnowanie hajsu

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Gdyby brał Hard gainera to mógłby do tego brać białko czyste i bcaa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
a po co miałby brać hardgainera i białko? Żeby wydac więcej kasy i więcej się cackać z szykowaniem gainera i białka osobno? Białko+BCAA troche bez sensu. Zresztą temat to Masa mięśniowa
więc Glutamina i BCAA są zbędne.

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Czepiasz się bez sensu. Kolo szuka dobrego cyklu na mase i taki rozpisałem jakbym takich nie robił to bym nie pisał. Nie szukaj dziury w całym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
No wiesz... to, że rozpisałeś taki cykl, bo sam taki robisz nie znaczy wcale że ten cykl jest dobry.
Tak jak napisałeś-kolo szuka dobrego cyklu na masę a TY rozpisałeś zły cykl to, że robisz sobie takie cykle to już twoja sprawa.

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1701
Mam około 11 miesięcy stażu ale przez wakacje straciłem 7kg wagi i chce przez to zyskać na beztłuszczowej masie mięśniowej. Mam 17 lat, 96kg wagi a diete zastosowałbym jak bym już miał zakupione odżywki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
Człowieku ale to nie działa w ten sposób, że kupisz sobie odżywki i pod nie dietę ułożysz. Najpierw dietę sobie ogarnij a potem w celu uzupełnienia ewentualnych braków w tej diecie zaopatrz się w odpowiednie odżywki. Odżywki są tylko uzupełnieniem diety, więc najpierw dieta musi być, żebyś wiedział co w ogóle masz kupić za odżywki.

Ręce które ćwiczą

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co kupić na początek?

Następny temat

Co to AAKG wszystkie informacje

WHEY premium