SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa 15 lat pomocy !

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Patrząc po udach - 46,5cm, to wyczuwam, że są słabe :) musisz nad nimi popracować

Zmieniony przez - paramaribo2 w dniu 2013-05-13 22:41:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Gadacie ze za wczesnie i glupota, ale wszyscy ktorzy cos osiagneli sterydowali od dziecka :) mysle ze na poczatku powinienes w laweczke z oddzielnymi stojakami, prosta sztange i troche obciazenia, te hantelki 10kg jak nie sa rozkrecane to kup rozkrecane i mozesz cwiczyc dlugo, drazek tez by sie przydal, ogolnie wszystko mozna zrobic samemu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Oj nie wszyscy od dziecka glupoty piszesz. Na etapie poczatkowym do 90 kg to nie ma potrzeby zadnych sterydow a przy dobrej genetyce to i wiecej miecha czystego zrobic mozna. Za sterydy jak juz sie brac to jak najpozniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Nie ma co oceniac po wadze kiedy sie brac za sterydy, bo ja przy moich marnych 166cm dojde do 90kg czystej masy za 3-4 lat i pewnie nie naturalnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Nie ma co oceniac po wadze kiedy sie brac za sterydy, bo ja przy moich marnych 166cm dojde do 90kg czystej masy za 3-4 lat i pewnie nie naturalnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to wszystko zależy od mentalności człowieka, jeden z góry wie, że będzie brał, inni chcą pozostać naturalni i swoją sylwetkę zawdzięczać tylko i wyłącznie ciężkiej pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
No przy Twoim 90 kg to bardzo duzo bedzie. Ale ogolnie do 21 roku zycia nie powinno sie za SAA brac. A poza tym jest roznica miedzy kims kto juz cwiczy dlugo i ma diete od dawna i sobie wezmie SAA a jakims gimbusem co nawet nie wie co to dieta jest a chce brac SAA bo sie rosnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
paramaribo2
to wszystko zależy od mentalności człowieka, jeden z góry wie, że będzie brał, inni chcą pozostać naturalni i swoją sylwetkę zawdzięczać tylko i wyłącznie ciężkiej pracy.


ale na sterydach jeszcze ciezej i wiecej sie trenuje ;]
Ja widze cel w życiu w tym sporcie, nie chce wyjść na scene, ale chciałbym kiedyś po awf'ie i wielu trenerskich kursach trenować ludzi którzy będą wychodzić na scene, dlatego od początku wiedziałem że będe brać, już wieku 14 lat, ale czekam do 19 urodzin ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie u mnie SAA odpada nie będę nigdy brać nie chcę mieć problemów kiedykolwiek z sercem itp. dla mnie sport ma być pasją i zdrowiem chyba że ktoś jest zawodowcem wtedy wiadomo już to nie jest zdrowie.Gram w piłkę nie mogę nabrać odrazu 20 kg :) Po prostu dieta trening żeby lepiej wyglądać i zwiększyć siłe bo na meczu czasem mnie na ciało biorą także suple myśle że też nie szybko.Muszę jeszcze pomyśleć nad białkiem ławeczke planuje kupić bez modlitewnika z tym na nogi bo trochę mocy w nogach brak :D a hantle rozkręcane oczywiście :)

Zmieniony przez - [email protected] w dniu 2013-05-14 22:06:42

Zmieniony przez - [email protected] w dniu 2013-05-14 22:07:05

Zmieniony przez - [email protected] w dniu 2013-05-14 22:09:12

Zmieniony przez - [email protected] w dniu 2013-05-14 22:09:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maćko nie masz jakis problemów ze wzrostem związanych z treningiem ? Bo 166 to trochę mało bez obrazy oczywiście.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z brzuchem i boczkami

Następny temat

jak ustawic sobie okno na diecie IF???

WHEY premium