SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15412
Siema chciałbym abyście pomogli mi w doborze supli
Cel: Masa (w miarę sucha masa)
Staż: 3 lata
Co brałem: kreatynę Vitalmax i Olimp mega caps (nie za dużo co nie ?)
Budżet: 300-350zł (tu tez nie za wiele, ale jak bym miał jakiś zastrzyk gotówki to będzie więcej
Dieta: Brak (może będzie podczas cyklu a jak nie to będę starał się odżywiać zdrowo bo jeśli chodzi o ilość to zawsze dużo jem
Myślę nad takim zestawem np. NOZ + Cell mass + Mass xxl lub NOZ + nitrobolon +mass xxl
sam już nie wiem co? Może macie jakieś propozycje?
Z góry dzięki za rady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 862
witaj,

hmm na sam początek zajmij się dietą, szkoda wydać 350 zł i brać suple, ale bez diety, za takie pieniądze będziesz miał fajny zestaw, a szkoda żeby się zmarnował...

hmm, może teraz weźmiesz coś mocniejszego od mono, albo coś w połączeniu z mono, np.

mono vitalmaxa+cm3 treca
mono vitalmaxa+cell pump biogenixa

albo możesz też tak spróbować:

2xcell pump
cell pump+cm3

fajne cykle by były , tylko, że jedna puszka CP, to trochę mało jak na jeden cykl, odpowiednio to 2xmałe puszki CP

co do gainera, to mass xxl jest OK, mozesz też spróbować monster massa z biogenixa też jest bardzo dobry, ale pamiętaj gainer jest tylko na uzupełnienie braków w diecie...

do cyklu możesz dokupić jakieś witaminki, minerały.....

jeszcze myślę, że Ci zostanie kasy na jakiegoś no-boostera po cyklu , albo coś, żeby jeszcze do tego cyklu dokupić , aminokwasy lub coś w tym stylu ...

"Solidny trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15412
No wiem postaram sie jakaś dietkę ułożyć bo mam miesiąc przerwy jeszcze zanim zanczę znowu ćwiczyć (skręciłem sobie nadgarstek ale nie wykryli tego i mnie boli trzeci miesiąc )
A czy NOZ nie jest mocniejszy od CP ? Bo wiesz zależy mi na jak największym przyroście masy i siły a Cp brał kumpel no i efekty takie sobie co do siły, masy troszkę przyszło ale tez nie dużo.
Mass xxl jako uzupełnienie diety to rozumiem nawet jakbym nie mial to staram sie odżywiac zdrowo wiec mass xxl powinien zaspokoic braki jeśli takie będą :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AERO2 + AAKG

Następny temat

Pomóżcie!

WHEY premium